REKLAMA
Wróć do nowego forum

FORUM ARCHIWALNE

Numer tematu: 539

Temat założył: Jarecki

Tytuł: Cięcie plazmą

Treść: Witam mam kilka pytań na temat sięcia plazmowego: 1 czy są potrzebne uprawnienia do obslugi plazmy, 2 czy material po przecieciu można od razu spawać 3 czy po takim cięciu wymagana jest obróbka mech, 4 czy samemu można sie nauczyć obsługi przecinarki. Jeżeli jest ktos chetny do udzielenia mi wiecej informacji na temat cięcia plazmowego to proszę o info, moze byc tel. skype, wole fonie od klepania wklawisze dzieki pozdrawiam. Najchetniej jeszcze dzisiaj bo jutro musze złożyć propozycje odnośnie ciecia plazmowego .pozdrawiam

Data założenia: 31/1/2006


Odpowiedzi na temat:

CNC

GOTEK

28/5/2006

cHETNIE POMOGE. PRACUJE NA WYPALARCE PLAZMOWEJ. PROSZE PISAC MEILE Z PYTANIAMI

re plazma

robert

02/2/2006

człowieku jak masz do czynienia ze spawaniem takim czy innym to niema żadnego problemu w zależności od gr materiału ustawiasz Ampery ciśnienie powietrza jest zawsze stałe no i jazda , nie zapomnij o masie i czyszczeniu jak najczęściej szczotką drucianą końcówki jest to ważne ponieważ elektroda zacznie palić na boki a przy cięciu grubszego materiału jest to oczywiście ważne O uprawnieniach nic ci nie napisze bo sam niemam a pracuje w dużej firmie


Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.
Copyright © 2003 - 2026