REKLAMA
Wróć do nowego forum

FORUM ARCHIWALNE

Numer tematu: 1452

Temat założył: Dawid

Tytuł: Po kursie

Treść: Witam Skonczylem kusrs spawacza w metodach TIG i w elektrodzie otulonej posiadam TUV i ksiarzeczke szukam pracy gdzies gdzie mozna zdobyc doswiadczenie moze macie jakies namiary bede bardzo wdzieczny podrawiam wszystkich

Data założenia: 31/10/2006


Odpowiedzi na temat:

02/11/2006

Polecam ENERGOMET w Opolu.
Bardzo rozne gatunki materialow

to jeszcze raz ja

Dawid

31/10/2006

Szukam pracy na slasku


Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.
Copyright © 2003 - 2026