Numer tematu: 1452
Temat założył: Dawid
Tytuł: Po kursie
Treść: Witam Skonczylem kusrs spawacza w metodach TIG i w elektrodzie otulonej posiadam TUV i ksiarzeczke szukam pracy gdzies gdzie mozna zdobyc doswiadczenie moze macie jakies namiary bede bardzo wdzieczny podrawiam wszystkich
Data założenia: 31/10/2006 Odpowiedzi na temat: 02/11/2006 Polecam ENERGOMET w Opolu. to jeszcze raz ja Dawid 31/10/2006 Szukam pracy na slasku
Bardzo rozne gatunki materialow
