REKLAMA
Wróć do nowego forum

FORUM ARCHIWALNE

Numer tematu: 1426

Temat założył: ciekaw

Tytuł: czym

Treść: Czum najlepiej pospawać St37 z St37 blachy i rurki?Metoda + materiały dodatk.\Dzieki,

Data założenia: 23/10/2006


Odpowiedzi na temat:

Maro

24/10/2006

135;
G4Si1


Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.
Copyright © 2003 - 2026