REKLAMA
Email:   Hasło:  
wyjazd


Witajcie.Znalazłem firme na forum na wyjazd do hiszpanii za dobre stawki do spawania cieżkich konstrukcji (elementy mostów i.t.p) w 136.Wyjazd za kilka dni i po jakimś czasie dam zanać jak ,co ,gdzie i za ile:)Pozdrawiam.


Wyświetleń: 2940, Nadawca: esterooo
Dodano: 29.10.2007, 15:29
Odpowiedzi: 1

Aktywni użytkownicy: 1
esterooo



Odpowiedzi:
!!! ważne!!! odp dla welda
A mozesz mi cos wiecej powiedziec o tej lokalizacji itp?Gosc mowil ze miejscowosc niedaleko sevilli znalazlem na mapie taka ktora sie nazywa UTRERA.Prosze o szybka odp bo niechce sie w nic wpie***ć.
Nadawca: esterooo. Dodał wątków: 3, odpowiedział 5 razy.
Dodano: 30.10.2007, 19:05

REKLAMA
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.
Copyright © 2003 - 2026