Posiadam papier na CO2 kurs podstawowy z praktyka 8 letnia i w mojej ocenie i moich przełożonych spawam bdb, chciałbym podnieść kwalifikacje na maxa,wiec jaki kurs lub jakie kursy i za ile muszę zrobić żeby zostać kimś więcej niż tylko zwykłym spawaczem?
Brak odpowiedzi Ten wątek nie ma jeszcze odpowiedzi, Twoja może być pierwsza!
Nie możesz odpowiedzieć Tylko zalogowany użytkownik forum ma prawo odpowiadać na wątki. Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany zrób to teraz - Rejestracja