KONTAKT DO REDAKCJI
|
CENNIK REKLAM
REKLAMA
Odwiedź forum archiwalne 2004-2007
Wejdź na nowe forum›››
Email:
Hasło:
Sortowanie według
daty dodania
aktywności w temacie
kategorii
Forum >>
praca >>
za granicą >>
Temat:
Spalarnia śmieci w Berlinie
Witam brać spawalniczą. Orientuje się ktoś może czy ruszyła już budowa spalarni śmieci w berlinie, jeśli tak to jaka forma tam urzęduje??
[Pokaż inne wątki tego użytkownika]
Wyświetleń:
2823
, Nadawca:
Gogolo
Dodano: 26.6.2011, 16:48
Odpowiedzi: 1
Aktywni użytkownicy: 1
Gogolo
Odpowiedzi:
No to lipa
No to ładnie, lekkie spóźnienie a ten remont to kto ma pociągnąć??
Nadawca:
Gogolo
. Dodał wątków:
1
, odpowiedział
1
razy.
Dodano: 26.6.2011, 22:54
Nie możesz odpowiedzieć
Tylko zalogowany użytkownik forum ma prawo odpowiadać na wątki. Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany zrób to teraz -
Rejestracja
REKLAMA
REKLAMA
Giełda sprzętu i usług
|
Giełda Pracy
|
Katalog firm
|
Aktualności
|
Leksykon
|
Technologie
|
Słownik
|
Linki
|
Regulamin-
RODO
|
FAQ (Pomoc)
|
Cennik Reklam
|
Kontakt
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.
Copyright © 2003 - 2026