REKLAMA
Email:   Hasło:  
Konstrukcje Stalowe WELDER
...

Informacje dot. uprawnień lub materiałów:
UDT NA GR 5 I 6 LUB TUV - TAKIE SA WYMAGANIA PRZY TYM KONTRAKTCIE
Doświadczenie / staż pracy:
DOSWIADCZENIE PRZY PRACACH REMONTOWYCH NA ELEKTROWNIACH, SPAWANIE STALI VM12,P91,13CRMO I 10 CRMO

Ludzie co to ma byc takie wymaganie a stawka od 20 do moze moze 30
przeciez to smiech na sali


Wyświetleń: 8120, Nadawca: Piotr1980
Dodano: 19.10.2010, 15:36
Odpowiedzi: 6

Aktywni użytkownicy: 3
bluemoon, deyna, kris82



Odpowiedzi:
to tez smiech na sali
20zl razy 167godzin daje 3340zl. Troche malo. Chyba ze placisz "pięćdziesiątki" i "setki" jak się naleza. Za 3300 nie da sie wyzywic 6 osobowej rodziny.
Nadawca: deyna. Dodał wątków: 3, odpowiedział 22 razy.
Dodano: 19.10.2010, 20:55
..


Toms


Coś mi się wydaj że ze spawaniem to ty nie za wiele msz wspólnego może raczej z pośrednictwem pracy ?????????

Stale chromowe w potocznym języku spawaczy kotłowych to stale z domieszką chromu takie jak np.
P91,13CRMO I 10 CRMO , a nie chodzi tu o stale nierdzewne jak np. 316.

13 CR MO
W tym przypadku CR oznacz chrom.

Według ciebie 15 zł/h a 20 zł/h to taka duża różnica w tym przypadku.
Czy ty wiesz jaką stawkę godzinową ma spawacz kotłowy w normalnych cywilizowanych krajach Europy???
Tu ci podpowiem że dobry spawacz kotłowy powinien spawać obiema rękoma oraz powinien spawać przy użyciu lusterka .

Zaliczenie testu pod RTG nie czyni z nikogo spawacza kotłowego chyba że jest to typowy test dla spawacza kotłowego tzn utrudnione dostęp lub lusterko, lub jedno i drugie.


Przeczytaj jeszcze raz to co na pisałem w poprzednim poście przeanalizuj i spróbuj zrozumieć.
Nie będę pisał elaboratów żeby tłumaczyć jak dziecku krok po krok żeby zrozumiał o co mi chodzi.

Jak się chce dyskutować na jakiś temat to trzeba mieć o tym pojęcie Toms , a najlepiej to skończ już tą swoją jałową gadkę bo błazna z siebie robisz no chyba że jesteś pracownikiem tego Konstrukcje Stalowe WELDER lub gorzej właścicielem to w tej sytuacji można usprawiedliwic tę głupią argumentację :- ))))))))))))


Nadawca: bluemoon. Dodał wątków: 2, odpowiedział 116 razy.
Dodano: 19.10.2010, 23:38
....


A MIE SIĘ WYDAJE ŻE G….. WIESZ.
TACY JAKTY TO NAJGORSZE KA………….
TO PRZEZ TAKICH JAK TY MY SPAWACZE MAMY ZANIŻANE STAWKI.
JESTEŚCIE JAK RAK
KTÓRGO PO PROSTU TRZEBA ODCIĄĆ
KARZDY SZANUJĄCY SIĘ SPAWACZ SPLUNIE NA TĄ TWOJĄ ROBOTĘ I NA CI…..


„Jest konkretne ogłoszenie i oczekuje konkretnych odpowiedzi”


KONKRETNE OGLOSZENIE …………BZDURA .

ALE TY JESTEŚ BESZCZELNY

Nadawca: bluemoon. Dodał wątków: 2, odpowiedział 116 razy.
Dodano: 20.10.2010, 00:16
....


BRAWO WELD , SZCUNECZEK!
W OSTATNIM POŚCIE POJECHAŁEŚ Z NIM RÓWNO KAWA NA ŁAWĘ, CZARNI NA BIAŁYM, TAK TRZYMAĆ, DZIA…….. TRZEBA JEB…… !!!!!


Nadawca: bluemoon. Dodał wątków: 2, odpowiedział 116 razy.
Dodano: 20.10.2010, 00:26
...
no i wyszlo szydlo z worka... powinni tez przydzielac nicki po weryfikacji usera zeby" pajacyki" z tego forum nie zmienialy nickow w zaleznosci od tego jak "zawieje"
Nadawca: kris82. Dodał wątków: 2, odpowiedział 9 razy.
Dodano: 21.10.2010, 19:41

REKLAMA
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.
Copyright © 2003 - 2026