Panowie czy możecie coś więcej napisac o tej firmie bo kontaktował sie ze mną gośc ale o innym nazwisku jenik proch a wy wcześniej pisaliście o chlopcikr czy to ci sami i jak wyglada tam praca w ostravie jakie są warunki pracy i zakwaterowania.
Brak odpowiedzi Ten wątek nie ma jeszcze odpowiedzi, Twoja może być pierwsza!
Nie możesz odpowiedzieć Tylko zalogowany użytkownik forum ma prawo odpowiadać na wątki. Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany zrób to teraz - Rejestracja