REKLAMA
Email:   Hasło:  
MANITEC


Mam wyjechać z tej firmy do pracy ,proszę o opinie.


Wyświetleń: 2688, Nadawca: lotek
Dodano: 21.9.2010, 12:44
Odpowiedzi: 3

Aktywni użytkownicy: 2
AREK 112, lotek



Odpowiedzi:
czesc
czesc a gdzie jedziesz z tej firmy
Nadawca: AREK 112. Dodał wątków: 1, odpowiedział 3 razy.
Dodano: 21.9.2010, 12:58
Manitec
Belgia lub Holandia
Nadawca: lotek. Dodał wątków: 1, odpowiedział 2 razy.
Dodano: 21.9.2010, 13:20
MANITEC GDAŃSK
Czy nikt nic nie wie?
Nadawca: lotek. Dodał wątków: 1, odpowiedział 2 razy.
Dodano: 22.9.2010, 09:38

REKLAMA
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.
Copyright © 2003 - 2026