Znalazłem ogłoszenie, że firma ta poszukuje spawalnika do pracy. Czy ktoś z Was zna tę firmę ewentualnie dla niej pracował, orientuje się jakie panują warunki pracy, czy warto z nią wiązać przyszłość?
Będę wdzięczny za wszelkie informacje. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam.
Nie możesz odpowiedzieć Tylko zalogowany użytkownik forum ma prawo odpowiadać na wątki. Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany zrób to teraz - Rejestracja