BUDEH
Witam,widzę że Tadeo znów szuka jeleni,pochwal się co Ci obiecał,pracowałem w tej firmie dość długo i każda wypłata była inna bo co innego na umowie,co innego na gębę uzgodnione a co innego na wypłatę było przelane, ta firma jest taka sama jak spaw-mar,właściwie ona tez miała filie w Tarnowie,a tak przy okazji to teraz budeh ma siedzibę w sosnowcu i w ostrawie ,powiem tak jak ktoś już jest przyparty do muru finansowo to można się tam zaczepić ale miedzy czasie szukać czegoś innego bo w tej firmie przyszłości nie ma,dlatego uciekli jej prawie wszyscy pracownicy, pozdrawiam serdecznie.
Nadawca: Młody26. Dodał wątków: 3, odpowiedział 55 razy.
Dodano: 07.9.2010, 09:27