REKLAMA
Email:   Hasło:  
Szcześliwego Nowego Roku


Chłopaki szczesliwego nowego roku,duzo zdrowia,powodzenia w zyciu prywatnym i zawodowym, życze wszystkim zeby ten nowy rok był szczesliwy,pracowity itp,żeby wszycy byli zadowoleni,zdrowi,szczesliwi i czego tam jeszcze chcecie,ogólnie zeby było wszystko lepiej niż w tym starym roku tego z szczerego serca zycze wam i sobie , pozdrowienia dla was i waszych rodzin, chłopaki damy rade,jeszcze raz szcześliwego nowego roku,serdecznie pozdrawiam.


Wyświetleń: 2448, Nadawca: Młody26
Dodano: 01.1.2010, 03:33
Odpowiedzi: 0



Odpowiedzi:
Brak odpowiedzi
Ten wątek nie ma jeszcze odpowiedzi, Twoja może być pierwsza!
REKLAMA
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.
Copyright © 2003 - 2026