Witam, co myślicie o "Bezpłatnym kursie spawania MAG 135 dla pracujących" takie obwieszczenie ostatnio widnieje na stronie Spawalnictwa...
Ponoć ma podwyższać kwalifikacje, z tym że jest to kurs podstawowy, czyli spawaczom raczej nic nie podwyższy, a jak znam życie jeżeli coś jest za darmo, to efekty takich szkoleń dla ludzi z poza środowiska mogą okazać się mizerne...
Pozdrawiam...
Brak odpowiedzi Ten wątek nie ma jeszcze odpowiedzi, Twoja może być pierwsza!
Nie możesz odpowiedzieć Tylko zalogowany użytkownik forum ma prawo odpowiadać na wątki. Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany zrób to teraz - Rejestracja