REKLAMA
Email:   Hasło:  
Dla kogo te szkolenia.????


Witam, co myślicie o "Bezpłatnym kursie spawania MAG 135 dla pracujących" takie obwieszczenie ostatnio widnieje na stronie Spawalnictwa...
Ponoć ma podwyższać kwalifikacje, z tym że jest to kurs podstawowy, czyli spawaczom raczej nic nie podwyższy, a jak znam życie jeżeli coś jest za darmo, to efekty takich szkoleń dla ludzi z poza środowiska mogą okazać się mizerne...
Pozdrawiam...



Wyświetleń: 3143, Nadawca: PITALFA
Dodano: 21.12.2009, 10:44
Odpowiedzi: 0



Odpowiedzi:
Brak odpowiedzi
Ten wątek nie ma jeszcze odpowiedzi, Twoja może być pierwsza!
REKLAMA
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.
Copyright © 2003 - 2026