REKLAMA
Email:   Hasło:  
Kombinacja: Lincoln 780/IMT9 Multimet


Witam,

Co sądzicie o kombinacji do łuku krytego topnik/drut: Lincoln 780/IMT9 Multimet??
Kto jej używa??
Może jakieś przykłady do czego stosujecie??

Z góry dziękuję za informacje.

pozdrawiam


Wyświetleń: 4832, Nadawca: Miazgus
Dodano: 31.3.2009, 12:13
Odpowiedzi: 3

Aktywni użytkownicy: 2
Miazgus, WeldEng



Odpowiedzi:
Dobra kombinacja
My jej używamy od lat do spawania stali o normalnej i podwyższonej wytrzymałości, z dobrymi wynikami. Jakość bez zastrzeżeń.
Nadawca: WeldEng. Dodał wątków: 2, odpowiedział 28 razy.
Dodano: 01.4.2009, 20:38
IMT9/780
OK dzięki za info.

A spawacię tą kombinacją spoiny jednowarstwowe czy wielowarstwowe??
pachwiny czy złacza doczołowe??

W czym się najlepiej sprawdza??

Nadawca: Miazgus. Dodał wątków: 3, odpowiedział 1 razy.
Dodano: 02.4.2009, 14:09
Wszystko
Spawamy wszystko - spoiny pachwinowe, czołowe jedno i wielowarstwowe. Kwalifikowanie technologii spawania również odbywało się z użyciem tych materiałów spawalniczych.

powodzenia!

Nadawca: WeldEng. Dodał wątków: 2, odpowiedział 28 razy.
Dodano: 02.4.2009, 21:13

REKLAMA
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.
Copyright © 2003 - 2026