Poszukuję informacji na temat migomatu INDUSTRIE 300, reklamowanego jako sprzęt profesjonalny, chciałbym mieć pewnosć że to nie chińszczyzna. A jesli nawet to jak to się zachowuje. Czy ktos pracował na tym sprzęcie?
Z góry dzięki.
Wyświetleń: 4814, Nadawca: Wolf Dodano: 24.3.2009, 00:16 Odpowiedzi: 0
Odpowiedzi:
Brak odpowiedzi Ten wątek nie ma jeszcze odpowiedzi, Twoja może być pierwsza!
Nie możesz odpowiedzieć Tylko zalogowany użytkownik forum ma prawo odpowiadać na wątki. Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany zrób to teraz - Rejestracja