KONTAKT DO REDAKCJI
|
CENNIK REKLAM
REKLAMA
Odwiedź forum archiwalne 2004-2007
Wejdź na nowe forum›››
Email:
Hasło:
Sortowanie według
daty dodania
aktywności w temacie
kategorii
Forum >>
technologie >>
jak zespawać >>
Temat:
Jak pospawać
Jak pospawać złącze z blachy o grubości 16mm
Jak pospawać złącze doczołowe z blachy o grubości 16mm na X czy może na Y?
[Pokaż inne wątki tego użytkownika]
Wyświetleń:
3272
, Nadawca:
ROBERT 2
Dodano: 16.3.2009, 20:16
Odpowiedzi: 1
Aktywni użytkownicy: 1
joe
Odpowiedzi:
16
jak pion i z dwoch stron dojscie to na X bym to wzial, jak z jednej strony to do U bym sie sklanial
Nadawca:
joe
. Dodał wątków:
13
, odpowiedział
27
razy.
Dodano: 16.3.2009, 22:59
Nie możesz odpowiedzieć
Tylko zalogowany użytkownik forum ma prawo odpowiadać na wątki. Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany zrób to teraz -
Rejestracja
REKLAMA
REKLAMA
Giełda sprzętu i usług
|
Giełda Pracy
|
Katalog firm
|
Aktualności
|
Leksykon
|
Technologie
|
Słownik
|
Linki
|
Regulamin-
RODO
|
FAQ (Pomoc)
|
Cennik Reklam
|
Kontakt
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.
Copyright © 2003 - 2026