odp.
Złącze przed spawaniem powinno być podgrzane do temperatury 150*C.Temperatura między ściegowa uzależniona jest od gatunku stali ale sugerowałbym 250*C.Natomiast ilość warstw to już kwestia umiejętności spawacza,metody a przede wszystkim pozycji spawania.Pozdrawiam życząc sukcesów.
Nadawca: MAG-ik. Dodał wątków: 0, odpowiedział 8 razy.
Dodano: 26.2.2009, 21:10