REKLAMA
Email:   Hasło:  
spawannie rur czarnych
spawanie pod rtg

Witam mam pytanie jak powinno byc przygotowanie łącze pod rtg rura czarna średnica 10 cali scianka 12mm,czy powinan byc podgrzana wstepnie przed spawaniam (jak temperatura),ile powino byc warstw i ile powina wynościc temperstura mniedzy ściegowa(rurociag w przemyśle petrochemicznym)


Wyświetleń: 2792, Nadawca: terorysta111
Dodano: 26.2.2009, 19:35
Odpowiedzi: 1

Aktywni użytkownicy: 1
MAG-ik



Odpowiedzi:
odp.
Złącze przed spawaniem powinno być podgrzane do temperatury 150*C.Temperatura między ściegowa uzależniona jest od gatunku stali ale sugerowałbym 250*C.Natomiast ilość warstw to już kwestia umiejętności spawacza,metody a przede wszystkim pozycji spawania.Pozdrawiam życząc sukcesów.
Nadawca: MAG-ik. Dodał wątków: 0, odpowiedział 8 razy.
Dodano: 26.2.2009, 21:10

REKLAMA
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.
Copyright © 2003 - 2026