REKLAMA
Email:   Hasło:  
działalność na górnym śląsku


witam kolegów spawaczy mam pytanie jak kształtuje sie praca na górnym śląsku na swojej działalności czy moglibyście polecić jakieś zakłady gdzie przyjmują ludzi na działalności i jak wyglądają zarobki za wszystkie informacje bardzo dziękuje no i POZDRAWIAM


Wyświetleń: 2978, Nadawca: kokobanana
Dodano: 19.5.2008, 20:30
Odpowiedzi: 1

Aktywni użytkownicy: 1
Marian



Odpowiedzi:
dolny śląsk
9zł/godz spawanie obudów górniczych
Nadawca: Marian. Dodał wątków: 0, odpowiedział 3 razy.
Dodano: 25.5.2008, 10:54

REKLAMA
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.
Copyright © 2003 - 2026