[id: 50205] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Spawacz MAG/ MIG (K/M)
Ilość miejsc pracy: 2
Oferta ważna od: 2019-08-22
Oferta ważna do: 2019-09-30
Branża zatrudnienia: tak spawacz/spawalnik
tak monter/instalator
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: tak cały etat
Miejsce pracy: Praca za granicą: Pegnitz
Prawo jazdy: tak B nie posiada
Wymagane języki: niemiecki: średnio
Przewidywane wynagrodzenie *
Pensja miesięczna
2 200,00 Euro

Stawka godzinowa
Ilość godzin pracy (miesięcznie)
Wynagrodzenie miesięczne
21,34̈́ Euro
140 godzin
2 987,60 Euro

* Dla działalności gospodarczej podana jest kwota netto (bez podatku VAT).
Dla umowy o pracę, zlecenie, o dzieło... jest to kwota do opodatkowania po zastosowaniu pozostałych obciążeń.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy DIWA Personalservice Sp. z o. o.
Charakter firmy agencja pośrednictwa
Stanowisko Spawacz MAG/ MIG (K/M)
Tel.: 774548566
Dane adresowe: 46-060 Prószków
Polska
Adres strony www: opcja płatna
Adres email: pracodawca nie uwidocznił adresu e-mail

Dodatkowe informacje

tak stal
tak inne
Informacje dot. uprawnień lub materiałów: MAG/ MIG spawanie stali i żelaza
Doświadczenie / staż pracy: Dla naszego klienta w Niemczech 91257 Pegnitz (północ Bawarii), poszukujemy spawaczy MAG i MIG; spawanie stali i żelaza. Praca w zakładzie produkującym pompy, armaturę i innowacyjne rozwiązania dla instalacji wodnych, systemów kanalizacyjnych i instalacji przemysłowych.
Opis stanowiska pracy:
- spawanie stali i żelaza metodą MAG i MIG,
- praca z rysunkiem technicznym,
- przygotowanie materiałów do spawania i prace montażowe,
- kontrola jakościowa gotowego produktu
Dodatkowe umiejętności: Pracodawca oferuje:
- atrakcyjne wynagrodzenie 21,34€ b/h -> 2200 – 2300€ netto miesięcznie (przy 35 godzinnym tygodniu pracy),
- zapewniamy zakwaterowanie – koszty zakwaterowania przejmuje pracodawca!!!,
- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
Pracodawca wymaga:
- znajomości języka niemieckiego,
- mile widziane prawo jazdy kat. B i własny środek transportu,
- aktualny certyfikat spawalniczy TÜV,
- praktyczne umiejętności spawalnicze

Odpowiedzi

Ilość odpowiedzi na ogłoszenie: 1
Aby dodać odpowiedź musisz być zalogowanym użytkownikiem.
Przejdź do logowania ›››
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.