575

[id: 49108] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Spawacz MAG
Ilość miejsc pracy: 3
Oferta ważna od: 2019-06-10
Oferta ważna do: 2019-07-01
Branża zatrudnienia: tak spawacz/spawalnik
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: tak cały etat
Miejsce pracy: Praca w kraju: Rzezawa
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki:

Dane kontaktowe

Nazwa firmy Arcom Sp. J. Artur Wilk, Robert Zięba
Charakter firmy pracodawca
Stanowisko Spawacz MAG
Tel.: 126960400
Dane adresowe: 32-765 Rzezawa
Polska
Adres strony www: opcja płatna
Adres email: pracodawca nie uwidocznił adresu e-mail

Dodatkowe informacje

tak 135
tak stal

Dodatkowe uwagi do ogłoszenia:

Zakres obowiązków:
– spawanie konstrukcji (regały, palety stalowe) zgodnie z dostarczoną dokumentacją technologiczną,

Kontakt:
tel. 14 696 04 00
Doświadczenie / staż pracy: Wymagania:
– min. 2 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, osobom, które nie mają wymaganego doświadczenia zawodowego oferujemy możliwość doszkolenia,
– wykształcenie zawodowe lub techniczne,
– aktualne uprawnienia spawalnicze MAG (MIG będą mile widziane),
– bardzo dobra znajomość rysunku technicznego – umiejętność czytania dokumentacji konstrukcyjnej,
Dodatkowe umiejętności: Oferujemy:
– stabilną pracę w ramach umowy o pracę,
– możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji,
– dodatkowe benefity dla pracowników (karta multisport, ubezpieczenie),
– atrakcyjny system premiowy

Odpowiedzi

Ilość odpowiedzi na ogłoszenie: 0
Aby dodać odpowiedź musisz być zalogowanym użytkownikiem.
Przejdź do logowania ›››
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.