575

[id: 47785] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Mistrz Produkcji- spawalnia
Ilość miejsc pracy: 1
Oferta ważna od: 2019-03-11
Oferta ważna do: 2019-04-01
tak stoczniowiec
tak zawód pokrewny
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Miejsce pracy: Praca w kraju: Żukowo
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki:

Dane kontaktowe

Nazwa firmy Beckmann Volmer Technology Sp. z o. o.
Charakter firmy pracodawca
Stanowisko Mistrz Produkcji- spawalnia
Tel.: 58 681 84 31
Dane adresowe: 83-330 Żukowo

Dodatkowe informacje

tak 135
tak 136
tak stal

Prosimy także o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji Procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Doświadczenie / staż pracy: Opis stanowiska:
• Koordynacja projektu,
• Planowanie czasu pracy
• Zarządzanie ludźmi, rozliczanie z powierzonych zadań
• Dobór wlaściwej technologii wykonania
Dodatkowe umiejętności: Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w branży konstrukcji stalowych w zakresie elementów spawanych),
• Bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, samodzielność,
• Umiejętność pracy w zespole
• Znajomość MS Office

Firma oferuje:
• Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
• Bezpieczne środowisko pracy
• Możliwość zdobycia doświadczenia,