575

[id: 47534] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: SPAWACZ MAG 136
Ilość miejsc pracy: 3
Oferta ważna od: 2019-02-19
Oferta ważna do: 2019-03-12
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
tak współpraca z firmą
Miejsce pracy: Praca w kraju: ROPCZYCE
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki:

Dane kontaktowe

Nazwa firmy NIWA Sp.K.
Charakter firmy pracodawca
Stanowisko SPAWACZ MAG 136
Tel.: 605054172 ; 17 2218423
Dane adresowe: 39-100 Ropczyce
Adres email: kadry@niwa.pl

Dodatkowe informacje

tak 136
tak stal

Oferujemy:
-Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
-Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
-Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń
-Dostęp do najnowszych technologii stosowanych w koncernach światowych
-Przyjazną atmosferę.
Doświadczenie / staż pracy: Opis stanowiska:
-Spawanie zbiorników wykonanych ze stali nierdzewnej
-Przygotowywanie podzespołów do spawania
-Praca na podstawie rysunku technicznego
Wymagania:
-Doświadczenie zawodowe jako spawacz MAG metoda 136
-Ważne uprawnienia spawalnicze
-Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu "0"