575

[id: 43612] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Monter
Ilość miejsc pracy: 15
Oferta ważna od: 2018-05-25
Oferta ważna do: 2018-06-15
Branża zatrudnienia: tak monter/instalator
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Miejsce pracy: Praca w kraju: Płock
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki:

Dane kontaktowe

Nazwa firmy Marspaw
Charakter firmy pracodawca
Stanowisko Monter
Tel.: 661448870
Dane adresowe: 09-520 Łąck

Oferujemy:
- Certyfikowaną odzież ochronną,
- Wynagrodzenie /rbg (stawka uzależniona od doświadczenia)
- Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- Możliwość współpracy na kolejnych projektach.
Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z klauzula: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r. Dz. U. nr 133 poz. 883)."
Doświadczenie / staż pracy: W związku z realizacją bieżących projektów MARSPAW
Poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:
Monter
Miejsce pracy: Płock i okolice
Nr ref.: MONTER-Płock
Zakres obowiązków:
- Montaż i demontaż połączeń kołnierzowych,
- Remont aparatów i zbiorników,
- Czyszczenie, przygotowanie aparatów do rewizji
- próby ciśnieniowe
Dodatkowe umiejętności: Wymagania:
- Doświadczenie w przemyślerafineryjno-petrochemicznym
- Samodzielność i zaangażowanie,
- Gotowość podjęcia pracy od 04 czerwca 2018 r.
kontakt 661448870