575

[id: 42942] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Monter/Spawacz MIG/MAG/TIG
Ilość miejsc pracy: 2
Oferta ważna od: 2018-04-20
Oferta ważna do: 2018-05-11
tak monter/instalator
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Miejsce pracy: Praca za granicą: Holandia
Prawo jazdy: tak B wymagane
Wymagane języki: angielski: średnio
Przewidywane wynagrodzenie *
Stawka godzinowa
15,00 euro EURO

* Dla działalności gospodarczej podana jest kwota netto (bez podatku VAT).
Dla umowy o pracę, zlecenie, o dzieło... jest to kwota do opodatkowania po zastosowaniu pozostałych obciążeń.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy Axell Holandia
Charakter firmy agencja pośrednictwa
Stanowisko Monter/Spawacz MIG/MAG/TIG
Tel.: 662013623
Dane adresowe: 45-001 Opole

Dodatkowe informacje

tak 141
tak stal

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Axell Holandia Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach, przy ul. Rybickiego 41
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego,
3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, jak również prawo do odwołania zgody,
4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Informacje dot. uprawnień lub materiałów: Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4106.
Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy OKAP.
Doświadczenie / staż pracy: Dla swojego klienta poszukujemy doświadczonego spawacza MIG-MAG-TIG.

Obowiązki:
- Składanie i spawanie produktów metodą MIG/MAG/TIG (cienkie blachy 1-5mm)
- Szlifowanie produktów
- Praca w oparciu o rysunek techniczny

Wymagania:
- Minimum 3 letnie doświadczenie na w.w stanowisku
- Znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnym-komunikatywnym
- Prawo jazdy kat. B
- Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdu z dnia na dzień
- Aktualne uprawnienia spawalnicze - mile widziane

Dodatkowe umiejętności: Oferujemy
- Stawka: 15,00 euro brutto/h
- Nadgodziny
-Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
-Możliwość długotrwałej współpracy
-Darmowy transport do pracy
-Opiekę polskich koordynatorów
-Tygodniowy system wynagrodzeń
-Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
-Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
-Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie