575

[id: 41759] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: SPAWACZ MAG 135
Ilość miejsc pracy:
Oferta ważna od: 2018-02-19
Oferta ważna do: 2018-03-12
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Miejsce pracy: Praca w kraju: Tuchom
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki:

Dane kontaktowe

Nazwa firmy Gi Group
Charakter firmy agencja pośrednictwa
Stanowisko SPAWACZ MAG 135
Tel.: 58 341 80 20
Dane adresowe: 80-264 Gdańsk
Adres email: aleksandra.micewicz@gigroup.com

Dodatkowe informacje

tak 135
tak 136
tak stal

Twoje zadania:
- przygotowanie elementów do spawania: szczepianie,
- pawanie elementów rurociągów do węzłów
CO w pozycjach PA, PC. PE. zakres DN15-DN125
grubość 2.0-3.9mm, stal czarna – spawanie drutem
litym, średnica drutu 0,8 mm.
- spawanie wpółzautomatyzowane – w obrotniku,
- sprawanie na podstawie dokumentacji
technicznej, płaski rys. tech. 2D i/lub 3D,
- wysoka dokładność i jakość spawania urządzeń
ciśnieniowych – spoiny badane są na szczelność.
Doświadczenie / staż pracy: - potrafisz czytać rysunek techniczny,
- posiadasz wyobraźnię przestrzenną oraz zdolności
manualne i logiczne,
- umiesz spawać metodą 135 i przygotować
materiał do spawania lub chcesz się tego nauczyć,
- szybko uczysz się i łatwo przyswajasz nową
wiedzę techniczną,
- lubisz pracować dokładnie oraz samodzielnie
rozwijać swoje kompetencje i umiejętności,
- potrafisz dostosować się do zmian i sprawnie
realizujesz zadań wg. wytycznych,
- posiadasz postawę proaktywną tj.: pozytywne
nastawienie do pra
Dodatkowe umiejętności: Dodatkowym Twoim atutem będą:
- posiadane certyfikaty spawalnicze na metodę 135
(stal czarna)