[id: 41606] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Inżynier Spawalnik
Ilość miejsc pracy:
Oferta ważna od: 2018-02-09
Oferta ważna do: 2018-03-02
Branża zatrudnienia: tak spawacz/spawalnik
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: tak cały etat
Miejsce pracy: Praca w kraju: Katowice
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki:

Dane kontaktowe

Nazwa firmy JWW Invest S.A.
Charakter firmy pracodawca
Stanowisko Inżynier Spawalnik
Tel.: 32 203 60 48
Dane adresowe: 40-555 Katowice
Polska
Adres strony www: opcja płatna
Adres email: pracodawca nie uwidocznił adresu e-mail

Dodatkowe informacje

Dodatkowe uwagi do ogłoszenia:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.2015r. poz. 2135 z dnia 2015.12.16 z późniejszymi zmianami).\"

Administratorem danych osobowych jest spółka JWW Invest Spółka Akcyjna z siedzibą w Katowicach, ul. Rolna 43b, 40-555
Doświadczenie / staż pracy: Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z zakresu spawalnictwa),
- Znajomości norm oraz specyfikacji związanych ze spawalnictwem,
- Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z metodami spawania,
- Praktyczna umiejętność oceny spoin (mile widziane VT),
- Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego,
- Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu,
- Dyspozycyjność,
- Praca w delegacji/wyjazdy kontraktowe,
Dodatkowe umiejętności: Zakres obowiązków
- Raportowanie,
- Nadzór nad pracami spawalniczymi,
- Kontrola jakości wykonanych spoin,
- Przygotowanie dokumentacji wg wyznaczonych standardów,
- Nadzór nad przestrzeganiem technologii spawania,

Odpowiedzi

Ilość odpowiedzi na ogłoszenie: 2
Aby dodać odpowiedź musisz być zalogowanym użytkownikiem.
Przejdź do logowania ›››
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.