575

[id: 41226] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Spawacz-ślusarz - operator robota spawalniczego
Ilość miejsc pracy:
Oferta ważna od: 2018-01-16
Oferta ważna do: 2018-03-31
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Miejsce pracy: Praca w kraju: Sosnowiec
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki:

Dane kontaktowe

Nazwa firmy Caterpillar Poland Sp. z o.o.
Charakter firmy pracodawca
Stanowisko Spawacz-ślusarz - operator robota spawalniczego
Tel.: 48 32 3683947
Dane adresowe: 41-200 Sosnowiec

Dodatkowe informacje

tak 135
tak stal

Obowiązki na stanowisku pracy:
• Obsługa robotów spawalniczych;
• Wstępna kontrola jakościowa wytwarzanego detalu;
• Utrzymywanie w nienagannym stanie obsługiwanych maszyn i urządzeń;

OFERUJEMY:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• spawanie na obrotnikach w dogodnych pozycjach
• brak noszenia ciężkich przedmiotów
• transport elementów za pomocą urządzeń transportu bliskiego (suwnica)
• zapewnienie odzieży roboczej oraz masek z nawiewem
Doświadczenie / staż pracy: • Uprawnienia do podstawowej obsługi i podstaw programowania zrobotyzowanego;
• Umiejętność obsługi robota spawalniczego;
• Umiejętność czytania rysunku technicznego;
• Znajmość procesów spawalniczych (WPS);
• Wysoka kultura pracy;
• Zdolności manualne;
• Sumienność i rzetelność wykonywanych zadań;
• Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu „0”.