[id: 39112] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Specjalista ds.jakości/ Spawalnik
Ilość miejsc pracy: 1
Oferta ważna od: 2017-09-11
Oferta ważna do: 2017-10-02
Branża zatrudnienia: tak spawacz/spawalnik
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: tak cały etat
Miejsce pracy: Praca w kraju: Czechowice-Dziedzice
Prawo jazdy: tak B nie posiada
Wymagane języki: angielski: średnio
niemiecki: średnio

Dane kontaktowe

Nazwa firmy KSM
Charakter firmy pracodawca
Stanowisko Specjalista ds.jakości/ Spawalnik
Tel.: 882778869
Dane adresowe: 43-502 Czechowice- Dziedzice
Polska
Adres strony www: opcja płatna
Adres email: pracodawca nie uwidocznił adresu e-mail

Dodatkowe informacje

Dodatkowe uwagi do ogłoszenia:

Oferujemy:
• Interesującą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• Praca w kraju oraz na kontraktach zagranicznych,
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Niezbędne narzędzia pracy
Doświadczenie / staż pracy: Opis stanowiska:
• Technologiczna ocena zapytań ofertowych
• Weryfikowanie z obiektem dokumentacji technicznej klienta
• Wydawanie opinii technicznych
• Nadzór nad realizacją zadania
Dodatkowe umiejętności: Wymagania:
• Absolwent (inżynier; magister inżynier) studiów technicznych (Mechanika
i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Inżynieria Materiałowa, Spawalnictwo),
• Znajomość języka Niemieckiego lub Angielskiego (poziom podstawowy),
• Podstawowa znajomość rysunku technicznego,
• Znajomość programów MS Office,
• Bardzo dobra organizacja pracy,
• Umiejętność zarządzania zespołem i delegowania zadań,
• Dyspozycyjność, motywacja do pracy,
• Prawo jazdy

Odpowiedzi

Ilość odpowiedzi na ogłoszenie: 1
Aby dodać odpowiedź musisz być zalogowanym użytkownikiem.
Przejdź do logowania ›››
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.