575

[id: 31755] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Monter izolacji przemysłowych z j. ang (B1)
Ilość miejsc pracy: +10
Oferta ważna od: 2016-12-01
Oferta ważna do: 2016-12-22
Branża zatrudnienia: tak monter/instalator
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Miejsce pracy: Praca za granicą: Norwegia
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki: angielski: dobrze

Dane kontaktowe

Nazwa firmy Z.M.K. Bau Zakład Remontowo Budowlany
Charakter firmy agencja pośrednictwa
Stanowisko Monter izolacji przemysłowych z j. ang (B1)
Tel.: 884059555
Dane adresowe: 41-300 Dąbrowa Górnicza

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 8-16
Informacje dot. uprawnień lub materiałów: Poszukujemy kandydatów na stanowisko MONTERA IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH

Miejsce pracy: Norwegia, Praca na Platformie na morzu "Hookup"

Opis stanowiska: Montaż izolacji przemysłowej (głównie Pyrogel i blacha nierdzewna - doświadczenie z Pyrogel'em nie jest wymagane
Doświadczenie / staż pracy: Wymagania:
- doświadczenie na stanowisku montera izolacji przemysłowych
- doświadczenie w Norwegii
- możliwość podjęcia pracy z początkiem 2017 roku
- znajomość j. ang. min. B1 - oceniany i potwierdzany przez niezależnego lektora. Wymogiem akceptacji na projekt i zatrudniania jest pozytywne zdanie site-testu w Krapkowicach (lub w Stavanger - do wyboru)
Dodatkowe umiejętności: Oferujemy:
- zatrudnienie na warunkach norweskich
- projekt przewidywany na 7-12 miesięcy. Pierwsza umowa do marca w celu sprawdzenia pracownika
- Praca w rotacji 2/4 tj 2 tygodnie w pracy, 4 odpoczynek w domu. 12 godzinny dzień pracy. Przerwy na lunch, kawę wg. rutyny na projekcie.
- Stawka podstawowa: 181, 5 NOK/h + Offshore addition 74, 86 NOK/h + Compensation 21, 07 NOK/h + Holiday allowance 12% 33, 29NOK/h * = Total 310, 72 NOK/h
Total salary pr rotation 52201, 63 NOK wypłacane na wskazany numer