575

[id: 28911] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: SPECJALISTA DS. BADAŃ NIENISZCZĄCYCH LEVEL III
Ilość miejsc pracy:
Oferta ważna od: 2016-07-28
Oferta ważna do: 2016-08-18
Branża zatrudnienia: tak zawód pokrewny
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
tak kontrakt
Miejsce pracy: Praca w kraju: Gdańsk
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki: angielski: dobrze

Dane kontaktowe

Nazwa firmy GSG Towers Sp. z o.o.
Charakter firmy pracodawca
Stanowisko SPECJALISTA DS. BADAŃ NIENISZCZĄCYCH LEVEL III
Tel.: 508 008 039
Dane adresowe: 80-873 Gdańsk

GSG Towers Sp. z o.o. jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce. Zajmujemy się produkcją wież dla elektrowni wiatrowych ich wyposażeniem i sprzedażą. Wykorzystujemy do produkcji najwydajniejszą w kraju linię produkcyjną do prefabrykacji elementów z grubej stali, nowoczesne technologie spawania, czyszczenia i konserwacji. Pracujemy na największej w środkowo – wschodniej Europie hali produkcyjnej (K1)
Informacje dot. uprawnień lub materiałów: Uprawnienia UT3, MT3, VT3, PT3
Doświadczenie / staż pracy: WYMAGANIA: Umiejętność w zakresie interpretacji wyników badań dla odpowiedniej metody NDT
Umiejętność interpretacji norm
Umiejętność czytania rysunków technicznych

OFERUJEMY: atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki zatrudnienia
Dodatkowe umiejętności: ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Odpowiadanie za technologie badań nieniszczących
Prowadzenie przeglądów dokumentacji kontraktowej i odpowiadanie za potwierdzenie zgodności dokumentacji z wymaganiami klienta
Przygotowywanie planów badań nieniszczących
Decydowanie w sprawach wad (naprawa, dopuszczenie, wstrzymanie)
nadzór nad kwalifikacjami personelu oraz nad ważnością sprzętu