[id: 28346] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Monter systemów grzewczych i hydraulicznych
Ilość miejsc pracy:
Oferta ważna od: 2016-07-12
Oferta ważna do: 2016-08-02
Branża zatrudnienia: tak monter/instalator
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: tak cały etat
Miejsce pracy: Praca za granicą: Belgia, Geel
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki:

Dane kontaktowe

Nazwa firmy Weegree Sp. z o.o.
Charakter firmy pracodawca
Stanowisko Monter systemów grzewczych i hydraulicznych
Tel.: 775431852
Dane adresowe: 46-040 Opole
Polska
Adres strony www: opcja płatna
Adres email: pracodawca nie uwidocznił adresu e-mail

Dodatkowe informacje

Dodatkowe uwagi do ogłoszenia:

OPIS STANOWISKA:
Przygotowanie materiałów do montażu - cięcie, szlifowanie rur.
•Montaż cienkich rur (plastikowych i metalowych) instalacji grzewczych na dużych halach przemysłowych.
•Montaż rurociągów stalowych do DN 250 mm.
•Montaż instalacji hydraulicznych w kotłowniach.
•Montażu radiatorów na ścianach.
•Instalacja boilerów i kolektorów.
•Mile widziane umiejętności spawalnicze.

Oferujemy:
•Atrakcyjne wynagrodzenie.
•Pracę na długi okres.
Dodatkowe umiejętności: Doświadczenia: minimum 5 lat na podobnym stanowisku.
•Komunikatywna znajomość języka angielskiego, francuskiego lub niderlandzkiego.
•Znajomość zarówno starych jak i nowych systemów instalacji rur.
•Znajomość rysunku technicznego i izometrycznego.
•Mile widziany własny samochód.
•Dyspozycyjność oraz sumienność w pracy.
•Umiejętność pracy pod presją czasu.

Odpowiedzi

Ilość odpowiedzi na ogłoszenie: 0
Aby dodać odpowiedź musisz być zalogowanym użytkownikiem.
Przejdź do logowania ›››
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.