575

[id: 25654] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: SPAWACZ MAG
Ilość miejsc pracy: 10
Oferta ważna od: 2016-04-04
Oferta ważna do: 2016-05-30
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Miejsce pracy: Praca w kraju: okolice Jeleniej Góry
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki:

Dane kontaktowe

Nazwa firmy EKT Instal Sp.zo.o.
Charakter firmy pracodawca
Stanowisko SPAWACZ MAG
Tel.: 722-226-059
Dane adresowe: 53-609 Wrocław

Dodatkowe informacje

tak 135
Doświadczenie / staż pracy: Opis stanowiska:
- praca od zaraz po odbyciu testów spawania w zakładzie produkcyjnym w okolicach Jeleniej Góry
-zbiorniki,rurociągi wielkowymiarowe okrągłe i prostokątne, flansze-kołnierze,spoiny pachwinowe i doczołowe
MAG-czarna stal ocynkowana

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- praca od poniedziałku do piątku
- dla osób z poza rejonu zapewniamy noclegi

Wymagania:
- doświadczenia w swoim zawodzie min 2 lata
Dodatkowe umiejętności: Certyfikaty