575

[id: 19225] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Kosztorysant - rurociągi i konstrukcje stalowe
Ilość miejsc pracy: 1
Oferta ważna od: 2015-02-26
Oferta ważna do: 2015-03-19
Branża zatrudnienia: tak zawód pokrewny
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Miejsce pracy: Praca w kraju: Płock
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki:

Dane kontaktowe

Nazwa firmy Mont-Chem
Charakter firmy pracodawca
Stanowisko Kosztorysant - rurociągi i konstrukcje stalowe
Tel.: 24 2628475
Dane adresowe: 02-619 Warszawa
Adres email: rekrutacja@mont-chem.pl

Oferujemy: stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy, w tytule wpisując \"Kosztorysant\". Prosimy o dodanie na CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji. Informujemy, ze skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Informacje dot. uprawnień lub materiałów: Wymagana gotowość do przeprowadzenia się do Płocka
Doświadczenie / staż pracy: Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne;
• min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kosztorysanta;
• bardzo dobra znajomość branży rurociągów i konstrukcji stalowych;
• bardzo dobra obsługa komputera, w tym środowiska MS Office;
• bardzo dobra znajomość programów do kosztorysowania, np. Norma Pro;
• bardzo dobra znajomość AutoCAD;
• umiejętność analitycznego podejścia do problemów technicznych;
Dodatkowe umiejętności: Zakres obowiązków:
• sporządzanie kosztorysów na podstawie dokumentacji technicznej;
• analiza dokumentacji we współpracy z działem produkcji;
• doradztwo, pełnienie roli konsultacyjnej w kontakcie z klientem.