575

[id: 12584] Szczegóły oferty

Nazwa stanowiska: Spawacz MAG
Ilość miejsc pracy: 40
Oferta ważna od: 2013-11-21
Oferta ważna do: 2013-12-12
Typ zatrudnienia:
tak umowa o pracę
Miejsce pracy: Praca za granicą: Graz / Austria
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki: niemiecki: dobrze

Dane kontaktowe

Nazwa firmy Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. nr cert. 136
Charakter firmy agencja pośrednictwa
Stanowisko Spawacz MAG
Tel.: 503-191-836
Dane adresowe: 30-212 Kraków

Dodatkowe informacje

tak 135
tak stal

Oferujemy:
- umowę o pracę na austriackich warunkach,
- zatrudnienie na czas nieokreślony: początkowo przez agencję a potem bezpośrednio u Klienta,
- atrakcyjne wynagrodzenie: 11,57€; Brutto/h plus dodatki w wysokości 41,40€; na każdy dzień roboczy,
- dodatek do zmian,
- 13. i 14. pensja,
- płatny urlop,
- możliwość zwiększenia stawki godzinowej.
- pracę od stycznia 2014.
Informacje dot. uprawnień lub materiałów: - aktualne certyfikaty spawalnicze:
EN 287-1 135 P BW 1.1 S t12 PF ss nb
EN 287-1 135 P FW 1.1 S t12 PF ml
Doświadczenie / staż pracy: - wyuczony zawód jako spawacz/ślusarz,
- minimum 3-letnie doświadczenie w spawaniu grubych blach,
- dobra znajomość języka niemieckiego - wymóg konieczny (znajomość weryfikowana w czasie rozmowy telefonicznej),
- doświadczenie w spawaniu ciężkiej stali (kotły, wiatraki itp),
- umiejętność ustawiania parametrów spawania,
- znajomość rysunku technicznego,
- gotowość do odbycia próbek spawalniczych u Klienta w Austrii.
- praca 3-zmianowa.
Dodatkowe umiejętności: Obowiązki:
- spawanie szyn pociągowych metodą MAG,
- samodzielne ustawianie parametrów spawania,
- optyczna ocena poprawności wykonania spoin,
- spawanie grubej stali, min. 25mm w pozycjach: PA i PB,
- wykonywanie spoin podlegających badaniom nieniszczącym: RT, MT, UT, PT.