575

Nazwa stanowiska: Monter konstrukcji stalowych
Ilość miejsc pracy:
Oferta ważna od: 2013-08-08
Oferta ważna do: 2013-08-29
Branża zatrudnienia: tak monter/instalator
Typ zatrudnienia:
tak umowa zlecenie
Wymiar czasu pracy: tak cały etat
Miejsce pracy: Praca za granicą: Belgia
Prawo jazdy: nie wymagane
Wymagane języki: angielski: średnio

Dane kontaktowe

Nazwa firmy Agencja doradztwa personalnego JMB Consulting
Charakter firmy agencja pośrednictwa
Stanowisko Monter konstrukcji stalowych
Tel.: 32 253 67 17
Dane adresowe: 40-096 Katowice
Polska
Adres strony www: opcja płatna
Adres email: pracodawca nie uwidocznił adresu e-mail

Dodatkowe informacje

Dodatkowe uwagi do ogłoszenia:

JMB consulting

Agencja doradztwa personalnego
(numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 436)
Nasz Klient , firma belgijska, poszukuje do pracy na terenie Belgii kandydata na stanowisko:

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail

biuro@jmb.com.pl

z dopiskiem Monter konstrukcji stalowych lub o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na naszej stronie internetowej
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Doświadczenie / staż pracy: Wykształcenie techniczne
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość zasad mechaniki, hydrauliki i pneumatyki
Znajomość rysunku technicznego
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Umiejętność spawania będzie dodatkowym atutem
Samodzielność
Dobra organizacja pracy
Dodatkowe umiejętności: Opis stanowiska:

Praca jako monter konstrukcji stalowych, głównie konstrukcji maszyn – obróbka metali, montaż, podłączanie komponentów mechanicznych i elektrycznych

Odpowiedzi

Ilość odpowiedzi na ogłoszenie: 0
Aby dodać odpowiedź musisz być zalogowanym użytkownikiem.
Przejdź do logowania ›››
Korzystanie z bezpłatnych mechanizmów serwisu oznacza akceptację jego regulaminu.