Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Certyfikat na prace gorące"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 WeldX

WeldX

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 464 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 23 maj 2013 - 13:05

Jak, gdzie i za ile można taki zrobić?

#2 inari

inari

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 68 postów

Napisano 23 maj 2013 - 17:27

na gorąco i na zimno to certyfikat bhp ważny 5lat czas trwania szkolenia 2 dni na 3 dzień egzamin ważny na kraje skandynawskie plus dania bez tego szkolenia nie można na budowach pracować szkolą w 10 osobowych grupach w finlandi obowiązkowo tumacz koszt tumacza to 32 e godz razy 24 godz plus egzamin teoretyczny po zdaniu egzamin praktyczny wyleją ci 20 liter benzyny na niecke z wodą i p;otrzeba to ugasić maż na to 5 gaśnic jeżeli nie zaliczysz praktycznego to powtórka testy też możena oblać na 10 osobową grupę to po 200euro od osoby

#3 Mario

Mario

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 224 postów

Napisano 23 maj 2013 - 17:36

coraz lepsze pytania na forum :huh:

#4 WeldX

WeldX

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 464 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 23 maj 2013 - 18:24

Mario nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi... :rolleyes: Inari - dzieki, w Polsce nikt tego nie organizuje?

#5 Mario

Mario

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 224 postów

Napisano 23 maj 2013 - 19:04

A kto powiedział że to głupie pytanie ? między odpowiedzą a stwierdzeniem jest różnica :rolleyes: zrób BOSIET i masz z głowy wszystko BHP, PPOż i jeszcze parę szkoleń .

Użytkownik Mario edytował ten post 23 maj 2013 - 19:10


#6 inari

inari

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 68 postów

Napisano 23 maj 2013 - 19:24

BOSIET nie miałem i musiałem robić elektrobudowa to organizowała jakie 4 lata temu w raumie jeden kolor karty to niebieski a drugi zielony to 2 karty na gorąco i na zimno na rafinerjach i zakładach chemicznych to obowiązek i by dostać tam robote to przepustka jest potrzebna i to szkolenie też nie jest tanie bo z tumaczem 2 dni i też testy i egzamn muszą być te ich przepisy ipo ich kierunku nie przeskoczy bosiet to na nich nic nie robi tylko takje jakie bhp potrzebne jest respektowane

#7 ccc

ccc

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 maj 2013 - 09:21

Wykład teoretyczny jak to często bywa na tym forum został już udzielony ale konkretnej odpowiedzi nie ma.Nie wiem po co sobie strzępicie bezproduktywnie jęzory jeśli nie możecie udzielić odpowiedzi na zadane pytanie.No ale do rzeczy. Hot worka można zrobić w Gdyni w ciągu jednego dnia za niecałe 800 zł. w North Consulting tel.609 667148 trzeba zadzwonić i umówić się na termin.Na plastik czeka się ok 3 tygodnie bo to wszystko idzie do Norwegii i tam jest wystawiane.Ostatnio kurs był tydzień temu.

#8 Bu-cyrus

Bu-cyrus

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 24 maj 2013 - 09:38

Wykład teoretyczny jak to często bywa na tym forum został już udzielony ale konkretnej odpowiedzi nie ma.Nie wiem po co sobie strzępicie bezproduktywnie jęzory jeśli nie możecie udzielić odpowiedzi na zadane pytanie.

...świetne wejcie na forum...pogratulować...

Człowiek, który się nie myli, jest jak drzewo, które się nie pali

 

https://www.youtube....w_as=subscriber

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


#9 WeldX

WeldX

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 464 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 24 maj 2013 - 10:48

Dzieki CCC. Do tego właśnie zmierzałem ;) :ph34r:

#10 inari

inari

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 68 postów

Napisano 24 maj 2013 - 12:18

Pracowałem w porvo rafineria i Boliden hariawalta to co w polsce robiłem Hot worka to tam w systemie nie było odnotowane i potrzeba było jeszcze raz.i śą 2 plastiki niebieski i zielony.

#11 robert7624

robert7624

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 24 maj 2013 - 23:27

Mario nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi... :rolleyes:
Inari - dzieki, w Polsce nikt tego nie organizuje?

siemka ja niedawno robiłem sobie kurs varme arbeider na tej stronie http://www.trainingportal.no/w jezyku polskim trwał około 5 godzin i nigdzie nie musiałem jezdzić siedziałem sobie w fotelu popijałem kawke i odpowiadałem na pytania z tym że po tym kursie musisz zrobic szkolenie ppoż gdzies w polsce i odesłac do nich meilem potwierdzenie ktore wysla ci na meila. W norwegi niema dwóch plastików jest jeden na wszystkie prace gorące.

#12 robert7624

robert7624

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 24 maj 2013 - 23:34

na gorąco i na zimno to certyfikat bhp ważny 5lat czas trwania szkolenia 2 dni na 3 dzień egzamin ważny na kraje skandynawskie plus dania bez tego szkolenia nie można na budowach pracować szkolą w 10 osobowych grupach w finlandi obowiązkowo tumacz koszt tumacza to 32 e godz razy 24 godz plus egzamin teoretyczny po zdaniu egzamin praktyczny wyleją ci 20 liter benzyny na niecke z wodą i p;otrzeba to ugasić maż na to 5 gaśnic jeżeli nie zaliczysz praktycznego to powtórka testy też możena oblać na 10 osobową grupę to po 200euro od osoby

to lepiej zrobić w Norwegii jeden i masz ważny na cała skandynawie i nie dwa dni tylko 6 godzin trwa kurs na tej stronie http://www.trainingportal.no/siedząc sobie w domku




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych