Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zakład jak ten.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ponury

Ponury

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaLubin

Napisano 01 lipiec 2019 - 22:29

Cześć.. Wie ktoś z Was czy w Polsce istnieje zakład który zajmuje się wytwarzaniem podobnych konstrukcji na takich stołach jak na załączonym obrazku? Zakład w którym pracują fachowcy - spawacze a nie piekarze po kursie a ludzi się po prostu szanuje? Zakład w którym panuje inna atmosfera niż taka jak w większości gdzie człowiek człowiekowi skurwysynem a stary pracownik prędzej się plecami obróci niż poświęci chwilę młodemu żeby pomóc?
  Jestem młody, jakieś doświadczenie już zdobyłem, mogę i nawet chcę ruszyć za pracą w dowolne miejsce w PL, nic mnie tu gdzie mieszkam nie trzyma, zależy mi na tym żeby uczyć się od najlepszych, na razie spotkam jedynie mitomanów i gości z wybujałym ego.




 

Załączone pliki

  • Załączony plik  spw.jpg   49,98 KB   12 Ilość pobrań


#2 spawmisza

spawmisza

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 00:29

To chyba jakiś kawałek od dźwigu.

 

Wygląda jak zdjęcie reklamujące stoły.

 

Trochę za czysto tam i za pusto. Nawet spawarki nie widać.

 

Może jakaś fabryka dużych maszyn budowlanych np. w Niemczech, jakiś Liebherr itp.



#3 Ponury

Ponury

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaLubin

Napisano 02 lipiec 2019 - 16:02

Heh.. nie staram się ustalić gdzie konkretnie znajduje się ten zakład, nie o to chodzi : ) Chyba wyczerpałem temat w pierwszym poście



#4 geoon

geoon

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 18:37

Zakłady o które pytasz nie są otwarte dla osób które chcą się uczyć w pewnej grupie zakładów żeby pracować musisz mieć już wiedzę i umiejętności a te nabywasz w takich zakładach gdzie często człowiek człowiekowi wilkiem. Chcesz trochę lepszych warunków pracy to wyjedź za granicę ale i tam trzeba coś sobą reprezentować żeby się dostać do pracy. Osobiście najlepiej pracowało mi się w stoczni za granicą gdzie nie było Polaków.



#5 spt

spt

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 18:44

Zdjęcie z katalogu firmy Demmeler.



#6 Vagabundo

Vagabundo

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 253 postów
  • LokalizacjaAl mundo

Napisano 02 lipiec 2019 - 18:45

Zacytuję:

"Osobiście najlepiej pracowało mi się w stoczni za granicą gdzie nie było Polaków."

 

Święte słowa...

 

Coś w tym jest, w Norwegii pracowałem w firmie w większości z Norwegami i jednym Polakiem, nie mieliśmy dobrych relacji... taki dziwny był.

 

W obecnym kraju, już pracowałem z tubylcami, zdecydowanie łatwiej mi było się dogadać pomimo różnic językowych...


Mientras hay vida, hay esperanza.

Julio Verne


#7 spawmisza

spawmisza

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 03 lipiec 2019 - 10:47

Heh.. nie staram się ustalić gdzie konkretnie znajduje się ten zakład, nie o to chodzi : ) Chyba wyczerpałem temat w pierwszym poście

Chciałem przez to powiedzieć, że takie stanowisko jak na zdjęciu to praktycznie tylko w bajkach. ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych