Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakład jak ten.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ponury

Ponury

Zaawansowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaLubin

Napisano 01 lipiec 2019 - 22:29

Cześć.. Wie ktoś z Was czy w Polsce istnieje zakład który zajmuje się wytwarzaniem podobnych konstrukcji na takich stołach jak na załączonym obrazku? Zakład w którym pracują fachowcy - spawacze a nie piekarze po kursie a ludzi się po prostu szanuje? Zakład w którym panuje inna atmosfera niż taka jak w większości gdzie człowiek człowiekowi skurwysynem a stary pracownik prędzej się plecami obróci niż poświęci chwilę młodemu żeby pomóc?
  Jestem młody, jakieś doświadczenie już zdobyłem, mogę i nawet chcę ruszyć za pracą w dowolne miejsce w PL, nic mnie tu gdzie mieszkam nie trzyma, zależy mi na tym żeby uczyć się od najlepszych, na razie spotkam jedynie mitomanów i gości z wybujałym ego.

Załączone pliki

• Załączony plik  spw.jpg   49,98 KB   12 Ilość pobrań

#2 spawmisza

spawmisza

Zaawansowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 00:29

To chyba jakiś kawałek od dźwigu.

Wygląda jak zdjęcie reklamujące stoły.

Trochę za czysto tam i za pusto. Nawet spawarki nie widać.

Może jakaś fabryka dużych maszyn budowlanych np. w Niemczech, jakiś Liebherr itp.

#3 Ponury

Ponury

Zaawansowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 63 postów
  • LokalizacjaLubin

Napisano 02 lipiec 2019 - 16:02

Heh.. nie staram się ustalić gdzie konkretnie znajduje się ten zakład, nie o to chodzi : ) Chyba wyczerpałem temat w pierwszym poście

#4 geoon

geoon

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 18:37

Zakłady o które pytasz nie są otwarte dla osób które chcą się uczyć w pewnej grupie zakładów żeby pracować musisz mieć już wiedzę i umiejętności a te nabywasz w takich zakładach gdzie często człowiek człowiekowi wilkiem. Chcesz trochę lepszych warunków pracy to wyjedź za granicę ale i tam trzeba coś sobą reprezentować żeby się dostać do pracy. Osobiście najlepiej pracowało mi się w stoczni za granicą gdzie nie było Polaków.

#5 spt

spt

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 18:44

Zdjęcie z katalogu firmy Demmeler.

#6 Vagabundo

Vagabundo

Weteran

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 165 postów
  • LokalizacjaAl mundo

Napisano 02 lipiec 2019 - 18:45

Zacytuję:

"Osobiście najlepiej pracowało mi się w stoczni za granicą gdzie nie było Polaków."

Święte słowa...

Coś w tym jest, w Norwegii pracowałem w firmie w większości z Norwegami i jednym Polakiem, nie mieliśmy dobrych relacji... taki dziwny był.

W obecnym kraju, już pracowałem z tubylcami, zdecydowanie łatwiej mi było się dogadać pomimo różnic językowych...

Tu activo más valioso no es tu dinero, sino tu tiempo, así que no pierdas ni un solo segundo de tu vida.

#7 spawmisza

spawmisza

Zaawansowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów

Napisano 03 lipiec 2019 - 10:47

Heh.. nie staram się ustalić gdzie konkretnie znajduje się ten zakład, nie o to chodzi : ) Chyba wyczerpałem temat w pierwszym poście

Chciałem przez to powiedzieć, że takie stanowisko jak na zdjęciu to praktycznie tylko w bajkach. ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych