Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tig Spartus vs Welder Fantasy Jet 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 AIR-SPAW

AIR-SPAW

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 27 maj 2019 - 14:17

Witam. Szukam spawarki na 400V. Rozgladałem się za używkami markowymi ale nic specjalnego nie znalazłem. 

Przeglądajac neta za nowym nie markowym sprzętem trafiłem na Spartusa i Jet 2. Opinie obu spawarek sa znikome i podejrzewam że wiekszość tych pozytywnych to albo pisali sprzedawcy albo osoby które pierwszy raz w zyciu dostali spawarke do reki made in China a wczesniej markowym sprzetem nie robili. Na Kemppi nie mam kasy teraz a bym kupił.Niestety startuje dopiero z firmą i przyznam że niechce udupić 30 tysi zeby zas spawarka stała nieuzywana. Wiadomo o co chodzi.

Oczywiscie spawarkazchłodzeniem bo jakbynie inaczej.

Jesli chodzi o spawarke marki Welder Fantazy to jest mi troszke znany towar poniewaz jest sprzedawany pod znanymi mi dobrze markami takimi jak Everlast w  USA oraz R-Tech w UK gdzie akura tR-techem miałem okazje posmarkac chwilke na pokazie.

Sparuasa nie znam.

Dlatego pisze tutajby zapytac uzytkowników tych marek o konkretną opinie tymbardziej że są jużdość czasu na rynku. Jak z awaryjnoscią i serwisem?I czy nadaja sie do pracy 5 dni w tygodniu po 10 lub 12 godzin (czysto teoretyczne załozenie pracy sawarki)

 

Dziekuje za odpowiedź i Pozdrawiam

 



#2 frank horrigan

frank horrigan

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 28 maj 2019 - 11:10

Nie chcesz kupić porządnego sprzętu żeby spawarka stała nieużywana a następnie pytasz czy wskazane maszyny nadają się do pracy 10-12h 5 dni w tygodniu  :huh:  

Jeśli masz/planujesz mieć firmę to radzę wziąć dobry sprzęt bo on ma na ciebie zarabiać i być niezawodny tak żebyś martwił się wylącznie o to czy masz zlecenia i ręce do pracy.

Przy zakupie nowej maszyny pomyśl o leasingu bo raty wrzucasz w koszty. Jeśli szukasz sprzętu używanego to czasem można kupić sprzęt podemonstracyjny.

Nie wiem kolego jakimi prądami planujesz spawać ale możesz też zaoszczędzić trochę kasy na chłodnicy. Podwozia też nie musisz od razu kupować tylko kiedyś jak dozmierasz razem z chłodnicą.


Użytkownik frank horrigan edytował ten post 28 maj 2019 - 11:12





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych