Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przewód Tig gazowo-prądowy i wodno-prądowy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 AIR-SPAW

AIR-SPAW

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 16 grudzień 2018 - 01:29

Witam. Mam taki tyci problem i może na forum jest ktoś bardziej ogarnięty w temacie niż ja.
Chciałbym zrobić sam przewód gazowo-prądowy do mojego tiga. Wiem mniejwięcej jak to się robi. Mam już zamówione wszelkie końcówki i złączki i właśnie potrzeba kabla. W tej chwili mam przewód 8metrów ale przydałby się dłóższy a nie bardzo idzie taki dostać 15 metrów , nawet nie ma kto zrobić albo nie chcą się podjąć by taki wykonać. Z tąd czas zakasać rękawa.
I właśnie w tym miejscu utknąłem bo niechce rozwalać przewodu tego co mam bo to byłoby bez sensu niszczyć kabel za 1500zł tylko po to by tam zajrzeć do środka i pomierzyć oraz popatrzeć.
Moja wiedza kończy się tym jaki wężyk powinien być i na tym że jest tam wsunięty kabel miedziany a całość jest w oplocie nylonowym. Czyli można by powiedzieć że taki przewód składa się z 3 podstawowych rzeczy. Na wężyk najlepiej taki silikonowo-gumowy nasunięta jest osłona nylonowa a zaś w środek idziemiedź. I tyle w temacie.
Jeśli miałby ktoś gdźieś taki rozwalony przewód albo naprawia uchwyty i mógłby tam zerknąć jakiej średnicy jest moedziucha w środku i czy jest izolowana czy nie oraz mniej więcej jaka jest średnica zewnętrzna wężyka byłoby mi bardzo miło bo wtedy bym wiedział co zamówić potrzeba. Potrzebuje uchwyt typu WP9 i WP 26 bo używam czasem obu. Uchwyty w wersji chłodzonej cieczą również.
Pozdrawiam

#2 AIR-SPAW

AIR-SPAW

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 21 grudzień 2018 - 01:38

I co?? I nic widze. Prośba do administracji. Skasowaliście post kolegi to teraz dajcie mi jego namiary. Biegiem




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych