Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak znaleźć klientów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 nowy123

nowy123

    Aktywny

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 25 luty 2018 - 16:39

Witam wszystkich macie jakieś pomysły jak zdobyć klientów na balustrady/ogrodzenia ze stali czarnej/nierdzewnej. Chciałbym dorobić sobie po godzinach do pensji ale nie mogę nigdzie znaleźć klientów. Wrzucałem ogłoszenia na internet i zero odzewu.

 

 

Próbował ktoś na oferteo ? nie wiem czy jest sens za to płacić. 

 

Poszukiwana praca w rejonie Rzeszowa.

 

pozdrawiam



#2 spawmisza

spawmisza

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 25 luty 2018 - 23:12

Długo szukałem firmy, która zrobi mi barierki z profili kwadratowych na balkon.

 

W końcu z polecenia znalazłem. Wszyscy, do których wcześniej dzwoniłem byli obłożeni na następne pól roku.

 

Bierz pod uwagę, że sezon zacznie się dopiero w marcu/kwietniu.

 

Ja szukałem na olx i allegro wpisując np. balustrady i miasto.

 

Ja bym może osobiście chodził po budowach, bo wszędzie tam będą raczej balustrady.

 

Oczywiście musisz umieć zrobić proste i gładkie łączenia profili, wiedzieć jak to przygotować pod ocynk i malowanie proszkowe, umieć pobrać wymiary np. z balkonu a potem to prościutko osadzić.

Niby nic takiego ale z mojego rozeznania, nie do przejścia dla połowy małych zakładów metalowych. Zawsze gdzieś dają ...

 

Powodzenia



#3 korab11

korab11

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 luty 2018 - 08:16

Załóż sobie stronę internetowa na jakimś darmowym hostingu, ogłaszaj się w serwisach lokalnych



#4 Developers

Developers

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaMój świat....Moje kredki....

Napisano 26 luty 2018 - 09:30

Mieszkam 150km od Rzeszowa i powiem Ci to jest ukraina nic więcej, tutaj żeby coś zarobić to jest cud... Mam swoją stronę, ogłoszenia na różnych stronach i co ? Zadzwonią zapytają a Ty odpowiesz ile mniej więcej to się odezwą... Czasami trafi ta się osoba, że wiedzą ile taka praca czy coś kosztuje. NIe sztuka jest coś zrobić i wziąć kilka stówek odliczyć gazy, tarcze czas i co 100-200 zł za dzień czy dwa dni to lepiej nogi zadrzeć i leżeć. Robię czasami wydechy do samochodu dużo osób pytało się ile taki kosztuje odpowiadam 1400 np to dużo i mnie no poje.... A firma bierze 2 tys ? I co ? Ale czasami też pod warszawę goniłem na jakaś fabrykę czy coś 30-40 zł na godz nie ma problemu jeszcze hotel dawali bo na już trzeba. Sam zobacz ile spawacze zarabiają na Podkarpackim czy Lubelskim za miesiąc 2-2,5 tyś a po drugie jest teraz okres martwy, tak jak kolega wyżej napisał wszystko się ruszy marzec kwiecień.. 



#5 nowy123

nowy123

    Aktywny

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 27 luty 2018 - 15:52

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

 

Naprawde jest aż tak źle >??>  2 - 2,5k to śmieszny zarobek biorąc pod uwagę umiejętności oraz wymagany sprzęt



#6 Developers

Developers

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaMój świat....Moje kredki....

Napisano 27 luty 2018 - 18:15

Tak jest w naszych rejonach, chyba ze naprawdę gdzieś się wkręcisz dobrze to 3,5 zarobisz 

po rób jakieś sobie barierki czy komuś zdjecia cyknij daj ogłoszenie dodaj grafikę już będzie łatwiej o klienta 



#7 nowy123

nowy123

    Aktywny

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 28 luty 2018 - 09:39

Jak uważacie jest szansą znaleźć jakąś firmę do wspolpracy na zasadzie współpracy. Oni zlecaja pracę ja wykonuje a oni sprzedają. ? Czy firmy są tak ustawione ze nie ma opcji




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych