Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kursy Mig, Tig- Toruń/Kuj-Pom


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Joanna

Joanna

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 maj 2017 - 18:05

Dzień dobry,

 

z góry przepraszam, jeśli temat kogoś zirytuje- nie takie były moje intencje, a starałam się przeszukać forum skrupulatnie.

 

Jak w temacie grzecznościowo poszukuję kursu dla zapracowanej osoby. Najlepiej na terenie Torunia lub okolic w sprawdzonym ośrodku szkoleniowym.

 

Chodzi mi o miejsce gdzie faktycznie można się czegoś nauczyć, a gubię się chyba już w gąszczu informacji i tak naprawdę zależało by mi chyba na jakimś miejscu z polecenia...

 

Mam wrażenie, że w Toruniu nie ma niczego wartego uwagi,bo są tak naprawdę dwa miejsca:Centrum Kształcenia Praktycznego oraz ZDZ-ty.

 

W Bydgoszczy trafiłam na forum na: Metalko. Sama znalazłam: Ośrodek Szkolenia Kadr SIMP też w Bydgoszczy, albo Centroplus z Włocławka- wydają się bardziej sensowni.

 

A może jest sens jechać do Pana Czajkowskiego do Smolnik?

 

Do kursów które dojeżdżają nie ma trochę zaufania- może się mylę....

 

Bardzo liczę na pomoc i z góry dziękuje za każdą radę. :-)

 

Pozdrawiam,

 

Asia



#2 LuCaS

LuCaS

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 czerwiec 2017 - 20:05

Witam. 

Jesli znajdziesz czas i checi, to odezwij sie do "Kursal" siedziba bodajze Naklo/Bydgoszcz ale cos kiedys mi znajomi mowili ze nawet i w Toruniu prowadzili kursy spawalnicze. Nie bylem u nich na spawalni juz z 5 lat, ale moge polecic instruktora - Pana Czesława Preusa, mam nadzieje ze nie przeszedl jeszcze na emeryture i dalej uczy. Zapamietalem go jako konkretnego goscia co niejednemu "swiezakowi" za uchwyt zlapie byle pokazac o co w tym chodzi. Jak napisalem , nie mialem do czynienia z Kursalem dluzszy czas ale jesli sie nie "pokiełbasiło" tam to warto. Materialow do treningu ile bylo sie w stanie wyspawac. Moze ktos z forum byl u nich w niedlugim czasie i zda relacje jak to teraz wyglada. Mam nadzieje ze choć troche pomoglem a nie zaszkodzilem :) Pozdrawiam






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych