Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ziom

ziom

    Aktywny

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 20 styczeń 2012 - 19:07

Witam, Jestem codziennym użytkownikiem Państwa stony i forum od początku jego dziłalności. Ostatnie zmiany dotyczące forum nie przypadły mi do gustu. Stare było bardziej przejrzyste. Główną wadą nowego jest to, że otwiera się jako nowa karta. Czy jakoś w ustwieniach moge ustawić sobie stary wygląd strony?

#2 Admin

Admin

    Weteran

  • Administrator
  • 119 postów

Napisano 20 styczeń 2012 - 21:19

Witam Nowe forum to odpowiedź na niekończące się wezwania do zrobienia nowego, lepszego forum. To, które zainstalowalismy jest podobno najlepsze w Internecie. Myślę, że w przyszłym tygodniu będzie się pojawiało w ramach strony (nie w nowym oknie) i będzie dopasowane kolorystycznie. Był już temat odnośnie opini o nowym forum. Wszystkie wskazówki uwzględnilismy i nie widziałem negatywnych sygnałów. PS. Pozdrowienia dla Pana Rafała.

#3 bobek!

bobek!

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 71 postów

Napisano 21 styczeń 2012 - 13:19

mnie się tam podoba, że forum otwiera się w nowej karcie, sam tak zawsze robiłem. :)

#4 kaktus

kaktus

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaChełm

Napisano 25 styczeń 2012 - 17:03

No super, bardziej przejrzyste, kolory fajne i w końcu można zdjęcia dodawać, to może znacznie ułatwić rozwiązywanie spawalniczych problemów, bo nie ma to jak oko fachowca :)

#5 camre

camre

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 31 styczeń 2012 - 17:51

Witam

Nowe forum to odpowiedź na niekończące się wezwania do zrobienia nowego, lepszego forum.
.


Od dawna to istnieje?
A może adres też się zmienił?
Bo martwo tu jak na cmentarzu;p

#6 Admin

Admin

    Weteran

  • Administrator
  • 119 postów

Napisano 31 styczeń 2012 - 18:09

Bo nie zamknęliśmy jeszcze porządnie starego forum i nie informowaliśmy o nowym forum specjalnie. Użytkownicy starej wersji nadal mogą korzystać ze starego forum.

#7 bobek!

bobek!

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 71 postów

Napisano 01 luty 2012 - 20:33

coś się ruszyło, ponad 100 zarejestrowanych! :rolleyes:

#8 Sou

Sou

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 69 postów

Napisano 10 luty 2012 - 22:22

No bo pisanie na forum w końcu ma sens, można się połapać w tematach a nie jak jakieś spamerskie gazeta.pl czy inne gdzie pisze się tylko po to żeby wątki leciały o_O BTW ADMINI, czemu aktualne tematy sa deflautowo chyba wywalane na koniec listy? Przeciwnie niż na każdym innym forum w internecie;O Wydaje mi się, że w panelu admina spokojnie to zmienicie...

#9 Admin

Admin

    Weteran

  • Administrator
  • 119 postów

Napisano 22 luty 2012 - 18:37

Tak, racja. Poprawione. Dzięki Sou. To było tak oczywiste, ze nie zwróciłem na to uwagi.

#10 prezesAdammm

prezesAdammm

    Weteran

  • Zablokowany
  • PipPipPipPip
  • 372 postów
  • LokalizacjaNorwegia (obecnie), okolice Wrocławia (oryginalnie)

Napisano 15 marzec 2012 - 22:05

Widzę że sprawdzone schematy z USA ( http://www.iforgeiron.com/ ) można adaptować na polskie realia ( i dobrze bo jestem użytkownikiem tamtego forum i bardzo mi się podoba), miałbym jedną sugestie aby zrobić dział "introduce Yourself" (przedstaw się) bo jak mi ktoś radzi to chciałbym wiedzieć czy jest to może spawalnik, spawacz ponadpodstawowy czy piekarz amatorsko spawająco ogrodzenia (no nic nie mam do piekarzy :P ), bo spawając jakiś element na podstawie jakichś porad z forum to jednak ja biorę pełną odpowiedzialność za swoje spoiny...

No i czat online też mi się podoba... ;)

#11 prezesAdammm

prezesAdammm

    Weteran

  • Zablokowany
  • PipPipPipPip
  • 372 postów
  • LokalizacjaNorwegia (obecnie), okolice Wrocławia (oryginalnie)

Napisano 16 marzec 2012 - 00:58

W edycji profilu powinien być dodany kontakt GG, bo ten w Polsce jest częściej wykorzystywany niż Skype czy Yahoo Messanger

#12 prezesAdammm

prezesAdammm

    Weteran

  • Zablokowany
  • PipPipPipPip
  • 372 postów
  • LokalizacjaNorwegia (obecnie), okolice Wrocławia (oryginalnie)

Napisano 20 marzec 2012 - 18:07

Przycisk: "Lubię To" (znany z Facebooka) chyba lepsze by było: "Pomógł (z elektrody.pl) lub "Wartościowe" (GoldenLine.pl) bo to jednak specjalistyczne forum i nie musimy się tu lubieć... ważne aby uzyskać fachową poradę... I właśnie dlatego należy promować taką osobę, której odpowiedzi są bardzo pomocne...

#13 Sou

Sou

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 69 postów

Napisano 21 marzec 2012 - 14:56

Przycisk: "Lubię To" (znany z Facebooka) chyba lepsze by było: "Pomógł (z elektrody.pl) lub "Wartościowe" (GoldenLine.pl) bo to jednak specjalistyczne forum i nie musimy się tu lubieć... ważne aby uzyskać fachową poradę... I właśnie dlatego należy promować taką osobę, której odpowiedzi są bardzo pomocne...


Dokładnie, WARTOŚCIOWE!:D

#14 prezesAdammm

prezesAdammm

    Weteran

  • Zablokowany
  • PipPipPipPip
  • 372 postów
  • LokalizacjaNorwegia (obecnie), okolice Wrocławia (oryginalnie)

Napisano 21 marzec 2012 - 15:06

W moim temacie: "o praktycznych poradach... żeliwo" kliknąłem na "Lubię to" u dwóch użytkowników Cobra79 i Answer, nie dlatego że ich Lubię (nie znam oczywiście) ale za to że udzielili mi fachowej porady...

#15 ewm141

ewm141

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 14 kwiecień 2012 - 18:52

fajnie byłoby gdyby była taka opcja żeby można było widzieć powiedzmy na stronie 10- 20 najnowszych tematów a nie wchodzić w każdy temat osobno żeby widzieć co nowego przyzwyczaiłem się że w starym forum widać było tematy dodane według daty i pewnie wielu to pasowało i miło by było żeby taka opcja pojawiła się w nowym forum

#16 Sou

Sou

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 69 postów

Napisano 17 kwiecień 2012 - 06:28

Stopka po edycji postów powinna być dodawana automatycznie, a nie z wyboru.

#17 Admin

Admin

    Weteran

  • Administrator
  • 119 postów

Napisano 17 kwiecień 2012 - 08:26

Sprawdzę sprawę. NIe spotkałem się jeszcze na forach gdzie działam jako użytkownik z takim automatem.

#18 Sou

Sou

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 69 postów

Napisano 17 kwiecień 2012 - 13:44

Sprawdzę sprawę. NIe spotkałem się jeszcze na forach gdzie działam jako użytkownik z takim automatem.


Ja się zawsze spotykam. To ważne bo ktoś może coś zmienić w swoim poście (czasem mogą być to dośc istotne rzeczy jeśli mamy tutaj tematy o nie rzetelnych firmach itd) i potem nikt o tym nie wie...

#19 hotwanderer

hotwanderer

    Weteran

  • Zablokowany
  • PipPipPipPip
  • 221 postów

Napisano 02 czerwiec 2012 - 01:54

Admin po prawej stronie okna w " Najnowsze tematy" powinno być z 10-15 pozycji a nie 5 , od góry jako jako pierwszą pozycje sugerował bym nie najnowsze tematy a najgorętrze tematy , ten najbardziej aktywne, pięć pozycji wystarczy, a dopiero gdzieś na koncu na dole ostatnio dodane pliki , Admin jeżeli wstawisz po prawej jako pierwsze Gorące tematy , to zwiękrzysz aktywność na forum bo jak narazei to nudno tu, na starym forum była większa aktywność.

#20 ewm141

ewm141

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 09 lipiec 2012 - 20:39

do admina właśnie zrobiłem sobie małe wyliczenie i wyszło mi że w nowym forum jest średnie 4 odpowiedzi na jeden dodany temat . wyjaśnienie tego jest bardzo proste w starym forum tematy wyświetlane były według daty i łatwiej było dyskutować na dany temat bo on nie znikał gdzieś w jakiś podstronach tylko łatwo było go odnaleźć . ja osobiście nie mam za wiele czasu żeby szukać tematu który mnie interesował gzieś w podstronach jak znika mi z paska po prawej stronie to go nie szukam i podejrzewam że nie tylko ja tak robie dobrze by było żeby była taka opcja żeby tematy wyświetlały według daty dodania poprawiło by to dyskusje bo dzisiaj to widze że stale ci sami się udzielają pewnie mają więcej czasu żey siedzieć przed kompem ale nie poprawia to merytorycznej strony dyskusji




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych