Skocz do zawartości


Zdjęcie

Praca w Czechach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mateusz32167

Mateusz32167

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 12:03

Witam, dostalem taką propozycje pracy: 160 koron na godzine netto, dodatki za nocki i nadgodziny, do tego zakwaterowanie. Czy na Czechy to dobra stawka? Samo spawanie nie jest wymagajace, krótkie spoiny większość w pachwinie, tylko materiał jakiś dziwny bo zostawia biały nalot i trudniej sie go spawa, bardzo pryska i poruje. Nie znam czeskiego ale o ile dobrze zrozumiałem to jest to stal ferrytyczna.

 

Zakład i robota podobna jak na tym filmie:



#2 Krasho

Krasho

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 328 postów
  • LokalizacjaŻory Ślaska

Napisano 07 kwiecień 2017 - 17:18

Moja firma jest oddziałem polskim firmy czeskiej i wiemy jedno Czesi za tą samą robotę dostają więcej kasy  po drugie jeśli to firma z filmu to polecam bo widać że mają przyłbice z nawiewami



#3 jarecki2265

jarecki2265

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 08 kwiecień 2017 - 16:12

Witam jezli oferta dostałeś z firmy prave world holding , lub właścicielem jest Milan Kovacz to chłopie anie nie jedz bo bedziesz szukał pieniedzy w polu nie dostaniesz ani grosza a facet bedzie sie smiał tobie w zywe oczy pozdrawiam



#4 Mateusz32167

Mateusz32167

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 08 kwiecień 2017 - 17:39

A miałeś normalnie umowe i ci nie zapłacił? Tu co pisałem to inna firma, pośrednikiem jest GI Group. Pojade zobaczyć, jak nie pojade to sie nie dowiem, tylko byłem ciekawy czy takie stawki to jest norma na Czechy.



#5 jarecki2265

jarecki2265

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 09 kwiecień 2017 - 09:22

normalna stawka dla dobrego spawacza na magu to 180 do 220 koron 160 to lipna kasa tmbardziej vysokie myti daleko w głąb czech musisz jechac i zostac na kwaterze kupic viniete zaplacici paliwo acha i nie wiem czy wiesz ae wszystkie czeskie agencje placa miesiac w tył czyli musisz preprcowac miesac i pozniej na drugi miesiac dopiero dostajesz kase za ten poprzedni tragedia a jak sie zwalniasz to nie wiadomo co zrobic bo przewaznie tej ostatniej wylaty nie placa ,mnie osbiscie tak wyciulali i wszsytkich moich znajomych w ten sam sposób . Nie wiem z jakiego miasta jestes ale jak blisko granicy to najlepiej placa teraz w FRYDEK MISTEK FIRMA HUISMAN http://www.huisman.cz/

jedziesz na próbki robisz pion magiem i idziesz do roboty 190 koron plus chyba 3000 koron na paliwo .



#6 Wristtech

Wristtech

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 02 luty 2018 - 21:09

A to nie jest fabryka autobusów?? Irisbus??? Tam spawa sie ocynk dlatego odpryski i biały nalot po spawaniu bo ocynk się wypala. Nie wszystkim dają przyłbice z nawiewem.
Robiłem prze gi group nie było problemu z płaceniem.

#7 Mateusz32167

Mateusz32167

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 12 luty 2018 - 13:04

Dokładnie, to był ocynk. Przez telefon gość nas zapewniał że stal czarna, dwa miesiące przy tym dziadostwie robiłem i nie polecam. Chociaz fakt że wypłata była na czas.



#8 Bu-cyrus

Bu-cyrus

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 849 postów

Napisano 12 luty 2018 - 13:34

Przez telefon dobrze gadał tylko zapomniał dodać że czarna powlekana ogniowo ocynkiem.


Człowiek, który się nie myli, jest jak drzewo, które się nie pali

 

https://www.youtube....w_as=subscriber

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


#9 Mateusz32167

Mateusz32167

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 12 luty 2018 - 13:43

Ja myśle że specjalnie nie powiedział bo wiedział że z 90% by odmówiło na wstępie :rolleyes: Tak czy siak, tam ciągle ludzi szukają, próby takie że po samym kursie bez problemu można tam robić jeśli ktoś by chciał...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych