Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka metoda na początek? Gdzie na kurs? okolice Rybnika

kurs rybnik

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 19wojslo96

19wojslo96

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaŚląskie

Napisano 13 marzec 2017 - 11:39

Witam, chciałbym w niedalekiej przyszłości zrobić sobie kurs spawacza, i tutaj moje pytanie do osób mieszkających w okolicy.

 

Gdzie najlepiej zapisać się na kurs spawania w Rybniku/okolicach? Jak mniej więcej wychodzą ceny tam i jakie są warunki. Słyszałem głównie dobre opinie o Rafako w Raciborzu ale nigdzie nie umiem znaleźć ceny a o innych ośrodkach nigdzie chyba jeszcze opinii nie znalazłem. 

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

PS. wiem, że pewnie nudzi Was już to pytanie, ale którą metodę lepiej wybrać? MIG/MAG czy TIG?

 

Pozdrawiam.


Użytkownik 19wojslo96 edytował ten post 19 marzec 2017 - 15:28


#2 Krasho

Krasho

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 328 postów
  • LokalizacjaŻory Ślaska

Napisano 13 marzec 2017 - 18:15

Już wiele razy pisałem o Rafako Cena Tig 5000 zł z certyfikatem TUV/UDT  może po prostu do nich zadzwoń i się popytaj jakie mają ceny



#3 19wojslo96

19wojslo96

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaŚląskie

Napisano 15 marzec 2017 - 16:30

Właśnie widziałem Twój post o Rafako w innym temacie. 

 

Mówiąc szczerze w temacie spawania,, metod, sposobów jestem zielony. 

 

W większości ofert ośrodków widziałem, że osobno płatne są kursy spawania pachwin, rur, blach. Z twojego posta rozumiem, że tam w cenie 4000zł są wszystkie sposoby? Jeśli tak nie jest to popraw mnie. 

 

I jaka metoda byłaby na początek najlepsza, w której można pracę w tym zawodzie zacząć? Tig? 

 

W przyszłości byćmoże chciałbym zrobić sobie kursy na kolejne metody, ale od której najlepiej zacząć?


Użytkownik 19wojslo96 edytował ten post 15 marzec 2017 - 17:15


#4 19wojslo96

19wojslo96

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaŚląskie

Napisano 01 kwiecień 2017 - 21:35

Haloo?! nikogo więcej tu z okolic nie ma? 

 

Krasho, skoro robiłeś tam kurs to możesz coś więcej napisać. Bo nie powiem te 5000zł na pierwszy raz troche średnio zachęca. Chyba, że tak jak pytałem, są w tej cenie wszystkie te sposoby, to nie wychodzi aż tak źle. 

 

Pozdrawiam.



#5 Krasho

Krasho

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 328 postów
  • LokalizacjaŻory Ślaska

Napisano 03 kwiecień 2017 - 19:25

Wszystko pisze w poście który pisałem jak wybrać o ośrodek szkolenia nie chce się powtarzać

 

Swoje stanowisko  nieograniczona ilość materiałów do spawania do tego są one z fazowane wypiaskowane zero roboty tylko spawać






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych