Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tig AC/DC tródny wybór


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 waco

waco

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 02 luty 2017 - 19:28

Czołem . Ostatnio pytałem o Tig Spartus. Mała zmiana planów i tłumaczę. Trafiła się robota na aluminium klient wymagający od razu zapowiedział że nie rozmawia z kimś kto cytuje " spawa chińskim sorzętem" spartusa również wymienił z tond taka zmiana decyzji.
Po przeanalizowaniu tego i owego do wyboru mam.
Lorch Handy tig 200AC/DC
Lorch T 220 AC/DC bądź T 180 AC/DC
Lincoln V205 AC/DC
Esab Caddy 2200i AC/DC
Migatronic Focus 200AC/DC
Kemppi odpada, Na EWM mnie nie stać chyba że...
Spawarka na 230V bo siły nie mam i nie będzie nie mój warsztat póki co to się nie rządze bo za najem nie płace to się nie będe wychylał.
Co jeszcze?? No tak prócz Esaba to reszta bez chłodnicy bo mogę wydać max 12-13 tys brutto więcej nie będe ryzykował.
Poradzcie którą wybrać i warto wziąć. Najważniejsze to to żeby nie była ciągle na serwisie. Używka odpada.
I jak również są tu osoby co handlują to poproszę o ofertę. Interesują mnie gotowe do spawania czyli z uchwytem. Nie potrzebuje masy czy przewodu gazowego bo tych mam oełno
Pozdrawiam.

#2 qnox

qnox

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 02 luty 2017 - 20:35

tródny przez "u" :)



#3 waco

waco

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 02 luty 2017 - 21:09

[quote name="qnox" post="25626" timestamp="1486064133"]tródny przez "u" :)[/quote

Hmm. Panie profesor obiecuje poprawe :-)

#4 weldek

weldek

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 950 postów

Napisano 04 luty 2017 - 23:25

powiedz mu że ty nie rozmawiasz z kimś kto chodzi w chińskich butach i nawet o tym nie wie



#5 Cinek

Cinek

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 05 luty 2017 - 11:50

Lincoln ze względu na  dobry serwis w polsce , Kemppi by była dużo lepsza ale piszesz ze nie chcesz co mnie bardzo dziwi , Lincolna mialem przez 2 lata 0 problemów nic sie nie psuło ale dupy z osiągami nie urywał. Wiadomo to 230v wiec nie zawojujesz.  



#6 maniek669

maniek669

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 300 postów

Napisano 05 luty 2017 - 16:24

Kup sobie Lorcha używkę, za 6-7 tysiaków. Zajebisty sprzęt. A i zostanie jeszcze od pyty nawet na ew. naprawę, chociaż Lorch jest bezawaryjny. Na olx ostatnio wysyp fajnych lorchów acdc.



#7 Cinek

Cinek

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 118 postów

Napisano 05 luty 2017 - 17:52

używka odpada. Czytaj posty , a nowego nie dostanie za 12tys 



#8 maniek669

maniek669

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 300 postów

Napisano 05 luty 2017 - 20:00

Co się tak usrałeś na nowy? W czym jest niby lepszy, i co się tak boisz używek? Porządne sprzęty są nie do zajebania.



#9 waco

waco

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 424 postów

Napisano 05 luty 2017 - 21:43

A jaką mam gwarancje że kupując używaną nie kupie kradzionej??
Wracając do tematu to pważnie rozważam zakup Lorcha bo ma chłodnice zasilaną oddzielnie nie ze źródła więc taką można podpiąć pod model prócz z serii T to i Handy. A i przy okazji źrudło nie dostaje tak w tyłek. Nie wiem jak to jest w Lincolnie zrobione bo nad nim też myśle znaczy się zastanawiam??
Pozdrawiam

#10 frank horrigan

frank horrigan

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 279 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 15:27

Kemppi 2300 ACDC






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych