Skocz do zawartości

Zdjęcie

FSD Kesselbau und Schweißtechnik GmbH

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Schweisser

Schweisser

Weteran

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 632 postów

Napisano 10 styczeń 2017 - 22:12

ktos u nich robil ?

#2 spawacz000

spawacz000

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 12 luty 2017 - 10:40

Witam
Ja pracowałem prawie miesiac i udało sie zrobic całe 30 godzin i jestem już w domu.
Sam się poddałem.

Są tam takie majstry którym udaje się zrobic 30 tygodniowo i więcej. Inni natomiast pracowali kilka dni, a póżniej czekaja na robote po 10 dni

Generalnie leży się w hotelu i czeka na telefon albo jezdzi do biura ,a oni mówia ze jutro moze pojutrze a może coś na weekendzie sie pojawi.

To nie jest żadna firma tylko agencja pracy. Jak coś dostaną to dzwoną do iludzi.

Ludzie czekali na komęde, tyle dobrze że za hotel nie trzeba płacić. Jest też  myk, bo musisz podpisać że jesli odejdziesz po podpisaniu umowy przed sześcioma miesiacami to potrącą 1500 euro!!!!

Przez pierwsze 2 miesiące jest okres próbny i  musisz mieć swoje ubranie.co. 

Jeszcze jedno zanim zaczniesz to trzeba 4 lub 5 dni stracicć na zalatwienie wszystkich spraw: lekarz, umowa, zdiecia książeczka BHP ITD.

Pozdrawiam i zyczę sukcesów.

Pozdrówcie pana Zielonke

Jan

#3 spawacz000

spawacz000

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 15 luty 2017 - 10:54

Panowie wiadomość z ostatniej chwili w niedziele (12 lutego) na robote w hotelu oczekiwało 14 pracowników i przy dobrej organizacji może kilku zacznie prace 21 lutego. Tak ocenia polskiego gastarbeitera w agencji pracy FSD.

Nie rozumiemeiem dlaczego składają oferty innym i ich tam ściagaja? Nikt nie mówił nic na temat wypłacalnosci,  wypłata powinna być 20 lutego.

Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych