Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy warto kupić migomat EINHELL SGA 145 Turbo ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 jarek9g

jarek9g

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 listopad 2016 - 17:09

Witam wszystkich forumowiczów,

Jestem tu nowy, chciałbym kupić migomat i zastanawiałem się nad einhellem SGA 145 turbo, spawać migomatem umiem nauczyłem się w pracy. Będzie on potrzebny do przydomowych robót. Szukałem informacji na internecie o tej spawarce, ale nigdzie nie mogę znaleźć. Nie wiem ile ma amper chociaż, podejrzewam że 145. Myślę że to wystarczy na małe roboty, ale wolę się zapytać fachowców. Co myślicie o tym migu? Czy miał go ktoś z was ? Czy warto ?

Pozdrawiam !



#2 Gość_Arecki_*

Gość_Arecki_*
  • Gość

Napisano 18 listopad 2016 - 16:30

Cześć.

Tej spawarki nowej już raczej nigdzie nie znajdziesz - mi przynajmniej się nie udało ;)

 

Z tego co wiem to ma 145 amper i do drobnych, warsztatowych zastosowań powinna Ci wystarczyć.

Tylko nie nastawiaj się na zbyt długie spawanie bo sprawność tego urządzenia pewnie nie jest zbyt wysoka.



#3 Migo_Tigo_man

Migo_Tigo_man

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
  • LokalizacjaLubelskie

Napisano 13 grudzień 2016 - 12:08

Cześć.

Tej spawarki nowej już raczej nigdzie nie znajdziesz - mi przynajmniej się nie udało ;)

 

Z tego co wiem to ma 145 amper i do drobnych, warsztatowych zastosowań powinna Ci wystarczyć.

Tylko nie nastawiaj się na zbyt długie spawanie bo sprawność tego urządzenia pewnie nie jest zbyt wysoka.

 

No już ich nie robią chyba. Ale w sumie teraz można w dobrych pieniądzach kupić jakiegoś migomata z 200amper inwertora. Ważne żeby był z uchwytem na EURO. Ja mam np. http://sklep.centrum...MMA-DIGITAL/272



#4 tomasz3k

tomasz3k

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 styczeń 2017 - 17:32

Jak coś to mam na sprzedaż ten właśnie model.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych