Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ankieta Odnośnie Działu Praca


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Ankieta dotycząca zawartości działu PRACA (40 użytkowników oddało głos)

Czy chcesz by w dziale PRACA pojawiały się ogłoszenia nie związane ze spawalnictwem?

  1. TAK (6 głosów [15.00%])

    Procent z głosów: 15.00%

  2. Głosowano NIE (34 głosów [85.00%])

    Procent z głosów: 85.00%

Zaznacz zawody, które powinnismy usuwać z działu PRACA.

  1. Głosowano malarz/lakiernik/piaskarz (29 głosów [10.94%])

    Procent z głosów: 10.94%

  2. Głosowano monter rusztowań (25 głosów [9.43%])

    Procent z głosów: 9.43%

  3. Głosowano termoizoler (26 głosów [9.81%])

    Procent z głosów: 9.81%

  4. Głosowano elektryk (33 głosów [12.45%])

    Procent z głosów: 12.45%

  5. Głosowano stoczniowiec (7 głosów [2.64%])

    Procent z głosów: 2.64%

  6. Głosowano wytaczacz (27 głosów [10.19%])

    Procent z głosów: 10.19%

  7. Głosowano szlifierz (10 głosów [3.77%])

    Procent z głosów: 3.77%

  8. Głosowano operator CNC (25 głosów [9.43%])

    Procent z głosów: 9.43%

  9. Głosowano tłumacz (30 głosów [11.32%])

    Procent z głosów: 11.32%

  10. Głosowano brygadzista (15 głosów [5.66%])

    Procent z głosów: 5.66%

  11. Głosowano monter turbin (14 głosów [5.28%])

    Procent z głosów: 5.28%

  12. Głosowano specjalista ds. utrzymania ruchu (24 głosów [9.06%])

    Procent z głosów: 9.06%

Obecny układ ogłoszeń wg daty dodania powoduje, że firmy przepisują ciągle te same ogłoszenia. Czy zaakceptowałbyś układ, w którym ogłoszenia są wyświetlane wg kryterium ważności oferty pracy - z funkcją, pokazująca, na które ogłoszenia odpowiedziałeś?

  1. Głosowano TAK (34 głosów [85.00%])

    Procent z głosów: 85.00%

  2. Głosowano NIE (6 głosów [15.00%])

    Procent z głosów: 15.00%

Czy uważasz, że powinniśmy wymuszać podawanie stawek na pracodawcach?

  1. Głosowano TAK - bezwzględnie wymuszać (24 głosów [60.00%])

    Procent z głosów: 60.00%

  2. TAK - robić to poprzez wyróżnianie ofert bez stawek na liście ofert. (14 głosów [35.00%])

    Procent z głosów: 35.00%

  3. Głosowano NIE (2 głosów [5.00%])

    Procent z głosów: 5.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Admin

Admin

    Weteran

  • Administrator
  • 119 postów

Napisano 05 październik 2012 - 13:39

Bardzo proszę o wypełnienie ankiety oraz o konstruktywne opinie (wskazówki, życzenia) odnośnie działu PRACA - jako posty poniżej. Z góry dziękuję PS. "Stawki" już wdrożone. Admin

#2 ewm141

ewm141

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 07 październik 2012 - 10:51

przydało by sie jeszcze wyróżnienie ( np innym kolorem ) ofert od agencji pośrednictwa

#3 bobek!

bobek!

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 71 postów

Napisano 06 listopad 2012 - 12:54

Z ankiety wynika, że powinniście bezwzględnie wymuszać podawanie stawek. W tej chwili w żadnym ogłoszeniu nie jest podana. Jak to w końcu jest?!

#4 Admin

Admin

    Weteran

  • Administrator
  • 119 postów

Napisano 07 listopad 2012 - 13:20

Zgadza się. Zaczniemy jednak od kampani informującej pracodawców o nowej funkcji i konieczności jej uzupełniania. Potem przejdziemy do znaczka z legendą "Pracodawca odmówił podania wysokości wynagrodzenia" a potem...

#5 ziom

ziom

    Aktywny

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 09 listopad 2012 - 19:54

Witam Admina. Miały być stawki w ogłoszeniach, a nie ma, miało nie być ogłoszeń typu np. konstruktor, piaskarz itd.a są. Admin co ty na to?

#6 Admin

Admin

    Weteran

  • Administrator
  • 119 postów

Napisano 09 listopad 2012 - 21:22

Stawki są już od miesiąca ale obecnie ich podawanie jest dobrowolne. Mało firm je podaje. PIaskarze są w płatnych ogłoszeniach pozycjonowanych. Jeśli jeszcze gdzieś są to znaczy, że umknęły naszej uwadze. Sprawdzę. Konstruktor jest dopuszczalny jeśli jest związany z obróbka metali.

#7 prezesAdammm

prezesAdammm

    Weteran

  • Zablokowany
  • PipPipPipPip
  • 372 postów
  • LokalizacjaNorwegia (obecnie), okolice Wrocławia (oryginalnie)

Napisano 11 listopad 2012 - 18:04

A mnie zastanawia inna kwestia, przeglądałem giełdę pracy i znalazłem ofertę pracy w Kanadzie z października 2011 ważną 1 miesiąc czyli do listopada 2011 czyli ponad rok temu, ostatnia oferta (znaczy pierwsza) jest z lutego 2010... Wątpię żebym się na nią skusił... Dlaczego one nie są po jakimś czasie po prostu kasowane, przecież jest tutaj opcja ważna od - do...

Trochę inaczej to wygląda z pracownikami, ale są tu oferty z 2009... nie działające, fakt jeden użytkownik z tego roku zaznaczył że oferta jest ważna do 2012 r..., a jeśli ktoś dłużej szuka to niech to zaznaczy w profilu...

Nie można również tu zrobić porządek...?

#8 Admin

Admin

    Weteran

  • Administrator
  • 119 postów

Napisano 12 listopad 2012 - 15:37

Jest kilka przyczyn, dla których nie usuwamy tych starych ogłoszeń, oto najważniejsze: 1. Daje to lepszą pozycję portalu w wyszukiwarkach. Pracodawcom łatwiej nas znaleźć i dodać nową ofertę - spawaczom podobnie 2. Jest to baza cennych informacji historycznych i wskazówka, gdzie jakiej pracy można szukać. Jak firma X szukała spawacza rok temu, to można zawsze do niej wysłać CV z szansą na otrzymanie pracy. Ważność ofert jest doskonale widoczna. Możemy zrobić nieaktualne oferty szarym kolorem czcionki.

#9 ziom

ziom

    Aktywny

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 12 listopad 2012 - 20:24

I tu masz racje admin sam przejrzałem wszystkie strony z ogłoszeniami.

#10 WeldX

WeldX

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 464 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 05 grudzień 2012 - 12:17

Zastanawia mnie jedno..... Jeżeli firma X ujawni swoje stawki, firma Y zawsze ma okazję (toteż i pewną informaję) jak przebić tą stawkę.... W konsekwencji podawane stawki będą jak reklama a nie jak rzeczywistość

#11 erjot53

erjot53

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 grudzień 2012 - 11:37

Szukam od jakiegoś czasu ofert pracy,ale nie tylko,dla spawacza plazmowego.Nic nie znalazłem.Czyżby ta metoda była nieznana? Ja osobiście spawam tą metodą od kilku lat z powodzeniem.Stosuję ją zamiennie z TIG-iem.Spawam stale stopowe używane w produkcji urządzeń dla przemysłu spożywczego,najogólniej "nierdzewek".Czyżby nikt poza mna tego nie robił ? (to niemożliwe !!). Chętnie podzieliłbym się z kimś moim doświadczeniem,a i sam miałbym wiele pytan dotyczących tego sposobu spawania. Zainteresowanych proszę o kontakt na GG 8439528 :),oczywiście po godzinach pracy. :D no i w weekendy.

#12 Grzesiek

Grzesiek

    Zaawansowany

  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 48 postów

Napisano 15 marzec 2013 - 12:53

Mam pytanie do Admina a mianowicie jak długo będziecie pozwalać na ogłaszanie się firmy nie istniejących formalnie, tzn. nie posiadających adresu numeru tel.nie wspomnę o regonie i NIP żeby można było sprawdzić autentyczność firmy a nie taki 'krzak" wymyśli jakąś robotę za dobre pieniądze i każe słać tony informacji o nas i karierze zawodowej .Proszę zróbcie coś z tym żeby ludzie mający już pętlę na szyi nie zaciskali jej bardziej przez takich jak oni. Pozdrawiam

#13 tombak25

tombak25

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 139 postów

Napisano 15 marzec 2013 - 15:16

http://www.spawalnic...cz&oferuje=9603 a ja ostatnio znalazłem coś takiego. Nie wiem co to ma wspólnego z naszym zawodem :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych