Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przyłbica do 1000zl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 diesel1511

diesel1511

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 29 sierpień 2016 - 21:57

Witam poszukuje porządnej przyłbicy do ok 1000zl. 

 

Czytalem o speedglasie jednak komentarze sa różne bardziej na NIE. 

 

Czy poleci ktos cos lepszego z doswiadczenia?

 

Spawanie mig.



#2 Krasho

Krasho

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 328 postów
  • LokalizacjaŻory Ślaska

Napisano 30 sierpień 2016 - 17:11

Dlaczego na nie? się pytam  

Ja polecam zwykłą pasywną Esab Eco ARC spawałem i spawam magie  Rury w przymusie i obrotowo na obrotniku prądy od 80 do 380 amper więc żadna przyłbica oprócz (MOIM ZDANIEM) Speedglassa kemppi i optrela ( takie testowałem na dużych prądach )  nie da sobie rady przy dużych prądach   mam speedglasa 9100 sw XX  i polecam ją ,nigdy się nie naświetliłem spawając na dużych prądach ,ale stara dobra pasywka robi swoje zepsuje się to za 50 zł kupujesz nową możesz w niej szlifować co tu więcej trzeba  

 

Chyba ze twoja praca polega na krótkich spoinach i masz potrzebne , aby przeskakiwać na inne miejsca wykonywania spawu bez konieczoności podnoszenia przyłbicy 



#3 diesel1511

diesel1511

    Nowicjusz

  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 10:57

Budżet wzrósł więc zastanawiam się nado 9100 fx że względu na filtr co o tym myślicie? czy w tej cenie znajdę coś lepszego

#4 Krasho

Krasho

    Weteran

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 328 postów
  • LokalizacjaŻory Ślaska

Napisano 31 sierpień 2016 - 14:53

Dalej nie odpowiedziałeś na pytanie do czego ma być ta przyłbica używana do jakich amperaży itp. jak byś mógł powiedz wtedy mogę Ci doradzić w 100%

 

a co do 9100 FX super przyłbica możliwość szlifowania w niej daje duży plus ,ale o ile mi wiadomo droga o ile się orientuje to u sprzedawców cena zaczyna się od 1900 zł

 

jak chcesz kupić speedglassa to kup takiego ,który ma opcje podłączenia w przyszłości filtra Adflo  z reguły są one oznaczane jako np. Speedglass 9100 FX Air



#5 Patryk

Patryk

    Aktywny

  • Użytkownik
  • PipPip
  • 25 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 03 wrzesień 2016 - 20:18

Bierz ta. Mam taką tylko z możliwością podłączenia nawiewu. Pozdr.
http://olx.pl/i2/ofe...tml#:01eb8841c3




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych